Wasze projekty: Aleksandra

przejdź do komentarzy
wasze projekty wasze projekty/Zeberka.pl

Zajmuję się modą recyclingową, moje projekty wyrastają z fascynacji przedmiotem.

Jeśli lubicie projektować, macie okazję zaprezentować swoje oryginalne pomysły na łamach serwisu Zeberka.pl!

Czekamy na zgłoszenia wszystkich tych, którzy uważają, że w modzie nadal nie wszystko zostało powiedziane.

Wysyłacie swoje projekty na marzena(małpa)zeberka.pl. W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl"


Zajmuje się modą recyclingową, moje projekty wyrastają z fascynacji przedmiotem. Zmieniam jego sposób użycia i funkcje starając się jednocześnie w jak największym stopniu zachować go w pierwotnej formie. Chcę by moje projekty nie były tylko dziełem użytkowym i estetycznym, ale również stawały się nośnikami przekazu niebezpośrednio wyrażonych treści.
Aktualna kolekcja jest komentarzem do pojęć kobiecości i męskości w modzie. Bajkowe, barwne kobiece stroje wykonane ze sztandarowych części męskiej garderoby obnażają fikcyjność i płynność tych pojęć. Krawaty zafascynowały mnie, ze względu na swoją misterność wykonania, luksusową jakość wykorzystanych do nich materiałów i absolutną dowolność w łączeniu nieskończonej ilości wzorów, barw i faktur. Wykonane z nich przedmioty są jednocześnie bardzo efektowne jak i ciepłe i wygodne, pozwalające na wykorzystanie ich w codziennych sytuacjach. Każdy przedmiot jest absolutnie unikatowy, gdyż nie istnieje fizyczna możliwość zebrania identycznej kombinacji krawatów. Wykonuje również stroje na zamówienie w preferowanej gamie kolorystycznej czy wzornictwie wyrażającej inspiracje i indywidualny styl właścicielki.
Zapraszam na mojego bloga www.pstra-matrona.blogspot.com.


Wasze projekty: Aleksandra

Wasze projekty: Aleksandra

Wasze projekty: Aleksandra

Wasze projekty: Aleksandra

Wasze projekty: Aleksandra

Wasze projekty: Aleksandra

Wasze projekty: Aleksandra

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!