Wasze paznokcie: Martyna

przejdź do komentarzy
wasze paznokcie wasze paznokcie/martinail.blogspot.com

Motyw wstążki teraz także na paznokciach.

Po pierwszym zdobieniu "Butterfly" nadesłanym 3 miesiące temu powracam wreszcie wraz ze swoim blogiem martinail.blogspot.com :) Dopiero weszłam w blogosferę, ale mam nadzieję, że znajdę grono odbiorców, którym spodobają się moje inspiracje i pomysły. Dziś chciałabym przedstawić proste, ale moim zdaniem efektowne zdobienie. Mam nadzieję, że się spodoba! :)

Czujecie, że Wy także mogłybyście się pochwalić swoimi pomysłami na oryginalny manicure? Prosimy przysyłajcie je do do nas na adres: martyna(małpa)zeberka.pl

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".


Powodzenia!

UŻYTE PRODUKTY

srebrny lakier - Golden Rose Miss Selene nr 221

niebieski lakier - Golden Rose Classics Charming nr 37
czarny lakier
top coat
sonda

WYKONANIE

Golden Rose Classics Charming nr 37. Kosztował niewiele, bo 3,90 zł, kupiony na magicznym stoisku z lakierami Golden Rose, od którego ciężko jest mi się zawsze oderwać! Lakier ten ma to do siebie, że trzeba nałożyć kilka warstw, by dobrze pokrył płytkę paznokcia, ale czego oczekiwać za taką cenę ;) Ja zrobiłam dwie warstwy i efekt był zadowalający, poza tym użyłam go jako tło pod niebieski lakier, więc nie potrzeba było mi super efektu. Poza tym kolor jest śliczny - pięknie połyskujące srebro.

Do zdobienia użyłam także Golden Rose Miss Selene nr 221. Bardzo ładny delikatny odcień niebieskiego :) Jak widać na jednym palcu zdecydowałam się zrealizować motyw wstążki za pomocą sondy. Wszystko oczywiście pokryłam top coatem.

Wasze paznokcie: Martyna

Wasze paznokcie: Martyna

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!