Wasze paznokcie: Martyna

przejdź do komentarzy
wasze paznokcie wasze paznokcie/Zeberka.pl

Butterfly, czyli paznokcie, które przypominają skrzydełka motyla.

Aby pomóc Wam lepiej wczuć się w wiosenny klimat, prezentujemy dziś oryginalny manicure inspirowany zdobieniami charakterystycznymi dla motylich skrzydełek.

Jego autorką jest Martyna, która wprawdzie nie ma jeszcze własnego bloga, ale planuje zmienić to w najbliższej przyszłości. Oczywiście mocno trzymamy za nią kciuki!

Czujecie, że Wy także mogłybyście się pochwalić swoimi pomysłami na oryginalny manicure? Prosimy przysyłajcie je do do nas na adres: martyna(małpa)zeberka.pl

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".


Powodzenia!

UŻYTE PRODUKTY


Wibo Last&Shine 1
Golden Rose Paris 225
czarny lakier do zdobienia
Inglot - Fast Drying Top Coat
gąbeczka do ombre
cyrkonie

WYKONANIE

Na początek malujemy płytkę paznokcia bazą ochronną. Potem malujemy paznokcie dwoma warstwami lakieru Wibo (niebieski), po dokładnym wyschnięciu lakieru bierzemy gąbeczkę i malujemy jej krawędź lakierem Golden Rose(mięta) i 'stemplujemy' nasze paznokcie gąbką z jeszcze świeżo nałożonym lakierem, dość delikatnie, by uzyskać delikatną granicę między kolorami. Po dokładnym wyschnięciu używamy lakieru do zdobień i malujemy (jak na zdjęciu) wzorek, zaczynając od namalowania linii, po tym zamalowujemy końcówki paznokci. Na koniec całość pokrywamy top coatem, ja przykleiłam na paznokcie cyrkonie w rogu płytki i jeszcze raz pokryłam warstwą lakieru top coat.

Wasze paznokcie: Martyna

Wasze paznokcie: Martyna

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!