Wasze paznokcie: Marcelina

przejdź do komentarzy
wasze paznokcie wasze paznokcie/www.marce7ina.blogspot.com

Oryginalny manicure z wykorzystaniem prawdziwych piór.

Dział Wasze paznokcie powoli się rozkręca, a wszystko to dzięki propozycjom nadsyłanym przez nasze utalentowane czytelniczki.

Czujecie, że Wy także mogłybyście się pochwalić swoimi pomysłami na oryginalny manicure? Prosimy przysyłajcie je do do nas na adres: martyna(małpa)zeberka.pl

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".


Tym czasem oddajemy głos autorce dzisiejszego tutoriala:

Dzisiaj chcę Wam pokazać jak udekorowałam swoje paznokcie za pomocą prawdziwych piór. Myślę, że ta metoda pozwoli Wam na uzyskanie oryginalnego wzoru. Zapraszam również na swojego bloga lub mój fanpage, gdzie możecie zobaczyć inne wzory mojego autorstwa: www.marce7ina.blogspot.com lub wwww.facebook.com/marce7ina

UŻYTE PRODUKTY

pióra (ja swoje kupiłam w Empiku), baza Essie ridge filling base coat, Essence 06 hazelnut cream pie, Seche Vite top coat.


SPOSÓB WYKONANIA

1. Pomaluj wszystkie paznokcie na jeden kolor, ja wybrałam jasny beż, ale oczywiście możesz wybrać taki kolor jaki odpowiada Ci najbardziej (sugeruję jednak, aby trzymać się jasnych i całkiem naturalnych kolorów przy tej metodzie zdobienia).

2. Gdy lakier już wysechł, wybierz pióro, którego wielkość odpowiada szerokości płytki Twojego paznokcia. Jeśli pióro jest trochę szersze, przytnij je nożyczkami, aby je lepiej dopasować. Użyj bezbarwnego lakieru nawierzchniowego i gdy jest jeszcze mokry, nałóż pióro i lekko je poklep aby pokryło i przykleiło się do całej płytki paznokcia.

3. Poczekaj chwilę aż podeschnie i odetnij resztkę pióra. Możesz w tym celu użyć nożyczek do paznokci.

4. Nałóż lakier nawierzchniowy i Twój manicure jest gotowy!

Wasze paznokcie: Marcelina

Oto efekty:

Wasze paznokcie: Marcelina

Wasze paznokcie: Marcelina

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!