Wasze paznokcie: Anielka

przejdź do komentarzy
wasze paznokcie wasze paznokcie/ ngnails.blogspot.com

Francuski manicure w odświeżonym wydaniu.

To już kolejna propozycja nadesłana do naszej redakcji przez Anielkę, autorkę bloga ngnails.blogspot.com.

Tym razem będzie to prosty sposób na nadanie klasycznemu francuskiemu manucurowi oddechu świeżości i nowoczesnego posmaku.

Czujecie, że Wy także mogłybyście się pochwalić swoimi pomysłami na oryginalny manicure? Prosimy przysyłajcie je do do nas na adres: martyna(małpa)zeberka.pl

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".


Powodzenia!

UŻYTE PRODUKTY


Wasze paznokcie: Anielka

srebrny lakier
kremowy słabo kryjący lakier do french manicure
brokat

WYKONANIE

Nanosimy na paznokcie kremowy lakier, w zależności od lakieru nakładamy 1 lub 2 warstwy, przy tego typu french manicure ważne jest aby wysechł on bardzo dobrze (chcemy uniknąć przylepienia się brokatu na całej płytce). Następnie nanosimy srebrny lakier wykonując typowy french manicure, możemy do tego użyć naklejek do tego typu manicure dla lepszego efektu ale użycie samego pędzelka w tym celu jest bardzo proste. Pomalowaną część płytki należy jak najszybciej zanurzyć w brokacie po czym wyjąć i oczyścić delikatnie klaszcząc lub dmuchając na płytkę. Czynność należy powtórzyć oczywiście przy każdym paznokciu. Po opisie może się to wydawać dosyć pracochłonne ale to tylko pozory, jest to szybki i bardzo łatwy sposób na efektowne pazurki :)

Wasze paznokcie: Anielka

Wasze paznokcie: Anielka

Wasze paznokcie: Anielka

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!