Wasze paznokcie: Anielka

przejdź do komentarzy
wasze paznokcie wasze paznokcie/ngnails.blogspot.com

Manicure z wykorzystaniem najmodniejszego w tym sezonie duetu bieli i czerni.

Raz jeszcze na łamach rubryki Wasze paznokcie mamy przyjemność zaprezentować propozycję nadesłaną do naszej redakcji przez Anielkę, autorkę bloga ngnails.blogspot.com.

Czujecie, że Wy także mogłybyście się pochwalić swoimi pomysłami na oryginalny manicure? Prosimy przysyłajcie je do do nas na adres: martyna(małpa)zeberka.pl

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".


Powodzenia!

UŻYTE PRODUKTY

biały i czarny lakier (ja użyłam firmy h&m)

dekoracje do paznokci (obecnie dostępne również w h&m)

WYKONANIE

Malujemy paznokcie białym i czarnym lakierem, po wyschnięciu na wybrany paznokieć nanosimy ozdoby (trzeba być bardzo ostrożnym przy nakładaniu kleju), najlepszym według mnie sposobem jest zamoczenie w kleju główki szpilki i naniesienie nią kropli kleju na płytkę po czym trzeba szybko przykleić ozdobę (klej bardzo szybko schnie).

Pozostałe paznokcie zdobimy po prostu pędzelkiem, dla lepszego efektu można użyć taśmy klejącej czyli na wyschnięta warstwę lakieru przykleić taśmę klejącą pozostawiając na płytce odsłonione same 'rogi', po czym należy nanieść lakier i od razu odkleić.

Całość polecam utrwalić utwardzaczem :)

Wasze paznokcie: Anielka

Wasze paznokcie: Anielka

Wasze paznokcie: Anielka

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!