Wasze paznokcie: Aleksandra

przejdź do komentarzy
wasze paznokcie wasze paznokcie/Zeberka.pl

Kolejna czytelniczka zaprezentowała nam swój pomysł na manicure.

Jako że panterka to wzór, który jeszcze przez długi czas nie wyjdzie z mody, dziś mamy zamiar namówić Was, abyście "zaaplikowały" go również na paznokcie.

Inspiracji dostarczy kolejna propozycja z cyklu Wasze paznokcie, którą specjalnie dla naszych czytelniczek przygotowała Ola. Jedyne co będzie Wam potrzebne to baza oraz dwa dowolne lakiery, ważne tylko aby jeden z nich był jasny, a drugi ciemny.

Czujecie, że Wy także mogłybyście się pochwalić swoimi pomysłami na oryginalny manicure? Prosimy przysyłajcie je do do nas na adres: martyna(małpa)zeberka.pl

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".


Powodzenia!

SPOSÓB WYKONANIA

Na paznokcie nakładasz odżywkę bądź bazę. Następnie dwie warstwy lakieru w dowolnym kolorze (jasny jeżeli panterka ma być ciemna, lub odwrotnie). Jeżeli nie posiadasz specjalnego przyrządu do ozdabiania paznokci możesz użyć zwykłej wykałaczki. Trochę lakieru nakładasz na kartkę i biorąc go po trochę tworzysz wzór na paznokciu. Wystarczy trochę cierpliwości i dokładności :)

Wasze paznokcie: Aleksandra

Wasze paznokcie: Aleksandra

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!