Wasze paznokcie: Agata

przejdź do komentarzy
wasze paznokcie wasze paznokcie/Zeberka.pl

Manicure wykorzystujący motyw trójkąta ozdobionego cyrkoniami.

Mam na imię Agata, mam 27 lat i od około 10 lat wykonuję różnego rodzaju wzorki na swoich paznokciach. Pragnę dodać, iż nie prowadzę żadnego bloga, wzorki wykonuję tylko dla siebie, gdyż jest to moje hobby. Nigdzie wcześniej publicznie nie prezentowałam moich paznokci, gdyż uważam iż moje wykonanie nie dorównuje paznokciom/wzorkom wykonanym przez profesjonalistów, jednakże postanowiłam się przełamać i zaprezentować mój ostatni wzorek na łamach Zeberka.pl.

Czujecie, że Wy także mogłybyście się pochwalić swoimi pomysłami na oryginalny manicure? Prosimy przysyłajcie je do do nas na adres: martyna(małpa)zeberka.pl

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".


Powodzenia!

UŻYTE PRODUKTY
1. Odżywka do paznokci Nail Tek (intensive therapy for soft, peeling nails)
2. Sally Hansen (Xtreme wear) - White On 300

3. Gabrini- M114
4. ozdoby do paznokci - niebieskie i czerwone cyrkonie
5. marker do mocowania ozdób
6. pęseta

Wasze paznokcie: Agata

WYKONANIE

1. Paznokcie malujemy odżywką lub base coat.
2. Wszystkie paznokcie malujemy na biało.
3. Na wszystkich paznokciach oprócz paznokci na palcach serdecznych, malujemy trójkąty na końcówkach paznokci, natomiast na palcach serdecznych trójkąty malujemy przy macierzy paznokcia.
4. Gdy lakier jest jeszcze mokry, za pomocą pęsety i markera do mocowania ozdób nakładamy cyrkonie na krawędziach trójkątów. Do paznokci na palcach serdecznych użyłam cyrkonii w innym kolorze niż na pozostałych paznokciach.
5. Wszystkie paznokcie malujemy odżywką lub top coat. W celu mocniejszego utwardzenia cyrkonii można użyć kleju, ja jednak staram się obejść bez tego. Jeśli cyrkonie dobrze 'wtopimy' w mokry jeszcze lakier, to bez problemu utrzymają się na swoim miejscu nawet do 5 dni.

Wasze paznokcie: Agata

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!