Wasze fryzury: Natalia

przejdź do komentarzy
wasze fryzury wasze fryzury/Zeberka.pl

Romantyczna fryzurka, idealna na ślub.

Chcecie pochwalić swoimi pomysłami na fryzurę? Prosimy przysyłajcie je do do nas na adres: marzena(małpa)zeberka.pl.
W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl"


Hej :)
Dziś, mam dla Was kolejną romantyczną fryzurkę, przedstawioną na rysunku modowym :) Jest to połączenie rozpuszczonych włosów z dobieranym warkoczem, które ozdobione kwiatami, sprawdzi się świetnie, nawet jako uczesanie ślubne :) Zapraszam Was również serdecznie na mojego bloga: blondeme.pl, gdzie znajdziecie więcej rysunków i zdjęć o tematyce modowej :)
Pozdrawiam :)
Natalia

 


Sposób wykonania:
Najważniejsze w tym uczesaniu jest to, żeby pasemka dobierać do warkocza jedynie od góry (ponieważ jest to warkocz jednostronnie dobierany). Całość możemy zacząć tuż nad czołem, z lewej strony. Najpierw, wydzielamy z pasma włosów, trzy równe części. Następnie pleciemy, dobierając przez całą długość warkocza, pojedyncze pasemka (zawsze, z tej części włosów ‘nad dobierańcem’). W pierwszej kolejności, kierujemy warkocza w prawo, następnie w lewo i na koniec, ponownie w prawo. Ale możliwości jest wiele i tak naprawdę, wszystko zależy od naszej wyobraźni :) W ostatnim etapie, związujemy warkocza cieniutką gumką do włosów i podpinamy końcówkę pod spód, tak, aby nie była widoczna. Możemy też ozdobić warkocza pięknymi kwiatami lub elegancką spinką :)

Wasze fryzury: Natalia

Wasze fryzury: Natalia

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!