Warsztaty projektowania mody w Splocie artystycznym!

przejdź do komentarzy
kurs projektowania mody kurs projektowania mody/mat. prasowe

Zostań projektantem! Weź udział w kursie projektowania mody, organizowanym przez Splot Artystyczny!

Kochasz modę? Uważasz, że ubrania w sklepach są nudne i banalne? Chcesz sama wyznaczać nowe trendy? A może marzysz o stworzeniu własnej marki odzieżowej? Teraz wszystko jest możliwe! Wyjdź swoim marzeniom naprzeciw i weź udział w kursie projektowania mody, organizowanego przez Splot Artystyczny!

Coco Chanel mawiała, że „moda przemija, styl zostaje”, tak więc nic dziwnego, że wszyscy dookoła zachwycają się modą, a niektórzy są jej namiętnymi odbiorcami lub nawet pragną ją tworzyć. Ale czym ona właściwie jest i czy stereotypy o świecie mody mają w ogóle związek z rzeczywistością? Jak tworzyć modę oryginalną, a przy tym odpowiadającą potrzebom rynku? Co zrobić, aby nie ponosiła nas nadmiernie wyobraźnia, a świat marzył, aby nosić nasze ubrania? Na te oraz inne pytania znajdziesz odpowiedzi na kursie, na który zaprasza Was Splot Artystyczny.

To pierwszy tak intensywny, a zarazem komplementarny kurs – mówi Magda Zdrojewska, założycielka Splotu Artystycznego – łączący w sobie różne aspekty sztuki modowej. Proponujemy intensywną pracę pod okiem znawców, będącą połączeniem wykładów i ćwiczeń praktycznych.”

A co jeszcze przewidziano w programie? Mnóstwo interesujących zagadnień - między innymi: blaski i cienie zawodu projektanta, historia mody w pigułce, moda we współczesnym świecie, ikony mody i sławni projektanci, materiałoznawstwo, rysunek żurnalowy, trendy i inspiracje, konstrukcja i modelowanie oraz projektowanie własnej mini kolekcji!

Warsztaty projektowania mody w Splocie artystycznym!


Podczas warsztatów można również zdobyć wiele przydatnych informacji dotyczących zawodu projektanta. Jakie są „plusy” i „minusy” prowadzenia własnej firmy odzieżowej, jak sobie radzić z konkurencją, czego potrzebuje rynek odzieżowy, jak stawić czoła jego wymaganiom jednocześnie zachowując własną tożsamość? Na te „modowe” pytania znajdziesz odpowiedź na kursie projektowania mody w Splocie artystycznym!

Zajęcia poprowadzi czworo wybitnych znawców mody: Joanna Misztela, Agnieszka Tokarska, Sylwester Krupiński oraz Katarzyna Żechowicz.

Zapraszamy do Splotu Artystycznego! Zajęcia z Projektowania Mody organizowane są w „Splocie Artystycznym” w Warszawie.

więcej informacji o kursie znajdziesz tutaj.

Szczegółowy plan warsztatów znajdziesz tutaj.

Więcej informacji o Splocie Artystycznym i zapisy znajdziesz tutaj.

SPLEĆ się z nami!


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!