W końcu... Kim Kardashian opowiedziała o szczegółach napadu...

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/© StarStock

Są przerażające!

Na ten moment czekali wszyscy fani Kim Kardashian. Celebrytka w końcu opowiedziała o szczegółach napadu, który miał miejsce jeszcze w zeszłym roku w Paryżu.

Przypomnijmy, że Kardashianka została okradziona w trakcie wyjazdu na pokazy paryskiego Tygodnia Mody. Złodziej dostali się do jej apartamentu, skrępowali ją taśmą i zabrali biżuterię wartą miliony dolarów, łącznie z wielkim pierścionkiem zaręczynowym do Kanye Westa.

Do tej pory Kim dość oszczędnie wypowiadała się na ten temat. W mediach pojawiały się raczej zdawkowe informacje o tym wydarzeniu, choć temat można było zaliczyć do kategorii gorących. Oczywistym było, że jeśli ktokolwiek chce dowiedzieć się o napadzie więcej i to z samego źródła, musi zaczekać do emisji odcinka show Kardashianów, w którym wydarzenie to zostanie przedstawione.

Cóż... Fani w końcu doczekali się. W minioną niedzielę Kim z ekranów telewizorów tłumaczyła, co wydarzyło się feralnej nocy. Nie da się ukryć - jej opowieść jest przerażająca!

Gdy mnie związali, cały czas pytałam, czy nas zabiją. Płakałam, prosiłam, by powiedział im, że mam dzieci - Kim zdradziła, że konsjerż, który został zmuszony do wpuszczenia włamywaczy do apartamentu, był tłumaczem między nią a nimi.

ZOBACZ TEŻ: O nie! Najpierw ktoś napad na Kim, teraz WŁAMAŁ się do domu Kendall Jenner

Później opowiedziała, jak jeden z włamywaczy zaczął ją obezwładniać...
Zakleił mi usta żebym nie mogła krzyczeć. Później złapał mnie za nogi - wiecie - nie miałam żadnych ubrań pod spodem. Pociągnął mnie do siebie, na przód łóżka i pomyślałam: Ok, to jest ten moment, w którym mnie zgwałcą. Przygotowałam sie na to mentalnie - ale nie zrobili tego - dodała.

Dodajmy, że sprawa napadu nadal nie została jeszcze zamknięta... Za to Kim po kilku tygodniach medialnej ascezy wróciła do dawnej formy.

W końcu... Kim Kardashian opowiedziała o szczegółach napadu...

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (3): sortuj
 • gość 20-03-17, 17:41 cytuj
  Czyli ta cisza po napadzie nie była wywołana szokiem, tylko chęcią zarobienia na kolejnych odcinkach KUWTK. Poziom patologi niemieszczący się w zdroworozsądkowych granicach. Ta kobieta to ZERO.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 20-03-17, 16:40 cytuj
  Wielki zad, wsadzone w zad implanty i chyba juz wyjęte, przykrótkie nogi, zmajstrowana buzia, strach pomyśleć co zrobi za kolejne 10 lat,era naciągaczy i sztuczności.Nie mówiąc że karierę zrobiła wypinając pupsko do kamery i to coś jest inspiracją dla niektórych dziewczyn, dokąd zmierza świat ?!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 20-03-17, 16:34 cytuj
  pięknie zrobiona pięknie wygląda zazdroszczę
  Nie masz konta? Zarejestruj się!