Victoria Beckham opowiada o macierzyństwie w Vogue China

przejdź do komentarzy
victoria beckham victoria beckham/Vogue

Zapracowana mama czwórki dzieci! Jak sobie radzi?

Victoria Beckham została gwiazdą sierpniowego numeru Vogue China. Projektantka prezentuje się na okładce delikatnie niczym porcelanowa laleczka, kruchość fizyczna nie ma jednak niż wspólnego z silnym charakterem gwiazdy.

Oczywiście sesja byłej Spicetki przyciąga największą uwagę, ale warto zwrócić uwagę na wywiad z Victorią, który naprawdę warto przeczytać. Dowiadujemy się z niego między innymi o wyrzutach sumienia jakie ma gwiazda, kiedy wychodzi do pracy.

Jako mama czwórki dzieci niezwykle ceni sobie rodzinę i czas z nią spędzony, zwłaszcza po urodzeniu małej Harpers, która była tak wyczekiwana.

Tak mówi sama VB o godzeniu domu i pracy: To żonglerka na najwyższym poziomie, gdy jesteś pracującą matką. Miliony kobiet na całym świecie robią to codziennie, ale nie znaczy, że to jest łatwe. Czuję się winna, kiedy opuszczam dom na rzecz pracy.

Z kolei o swojej pozycji w świecie mody gwiazda mówi tak: Kiedy jesteśmy na topie najtrudniejsze jest utrzymanie poziomu tego sukcesu, zatem trzeba pracować ciężej, aby utrzymać to, co osiągnęliśmy. Faktem jest, że wizerunek rodziny Beckhamów został wyceniony jako jeden z najdroższych na świecie, utrzymanie tej pozycji z pewnością wymaga pewnych wysiłków.

Patrząc na częste zdjęcia projektantki, na których spędza czas z rodziną, uczestniczy w każdym wydarzeniu sportowym swoich synów trzeba przyznać, że doskonale sobie radzi zarówno jako matka, jak i bizneswoman.

Victoria Beckham opowiada o macierzyństwie w Vogue ChinaVictoria Beckham opowiada o macierzyństwie w Vogue China

Victoria Beckham opowiada o macierzyństwie w Vogue China

Victoria Beckham opowiada o macierzyństwie w Vogue China

Victoria Beckham opowiada o macierzyństwie w Vogue China

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!