Vanessa Hudgens o swoim stylu

przejdź do komentarzy
vanessa hudgens vanessa hudgens/ ©In Style Makeover

W "InStyle Makeover".

Od uczennicy do gwiazdy czerwonych dywanów – w najnowszym numerze magazynu InStyle Makeover Vanessa Hudgens zaprezentowała swoją metamorfozę.

Gwiazdka Disneya opowiedziała też o swoim ulubionym stylu, a właściwie stylach, gdyż, jak sama mówi, odnajduje się w różnych wersjach. Jednego dnia są to romantyczne sukienki, innego rzeczy bardziej rockowe. Zapytana o swoją ulubioną rzecz w szafie – Vanessa bez wahania odpowiada, że są to dżinsy.

Hudgens lubi odmianę w kwestii stroju, jednak inaczej jest z jej włosami. Raz w życiu miała krotką fryzurę – gdy miała 7 lat sama obcięła sobie włosy, tworząc coś na kształt boba z grzywką. Jednak efekt był opłakany. To samo jest z kolorem – najlepiej czuje się i wygląda w ciemnych kosmykach – gdy postanowiła je nieco rozjaśnić i zrobiła sobie pasemka, już następnego dnia powróciła do poprzedniego koloru.

Więcej o stylu Vanessy dowiecie się w filmu przedstawiającego kulisy jej sesji zdjęciowej, jaka znalazła się w tym numerze InStyle Makeover.


Na okładce aktorka zaprezentowała się w sukience Ferragamo i bogatym naszyjniku - i jak Wam się podoba? Vanessa Hudgens o swoim stylu


 Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!