Uwaga! Powiększone piersi mogą... opadać (VIDEO)

przejdź do komentarzy
brafitting brafitting/Victoria's Secret

Co wpływa na zmianę kształtu biustu?

Niestety nie jest to żart, a raczej zmora wielu kobiet powiększających swoje piersi. Po zabiegu zamiast utrzymywać się w górze, mogą one zacząć nieubłaganie kierować się ku dołowi. Co może być tego przyczyną?

Często zmiana kształtu powiększonego chirurgicznie biustu wynika z nieodpowiedniego dbania o niego, np. przez złe dobranie biustonosza.

– Wiele kobiet po zabiegu korekcji piersi uważa, że nie musi nosić stanika. To jest bzdura, ponieważ biust będzie ładnie wyglądał przez parę miesięcy, a później skóra zacznie po prostu się naciągać, w rezultacie prowadząc do tzw. „efektu gruszki”, czyli sytuacji, kiedy biust opada pod wpływem grawitacji i zaczyna nam ciążyć
– mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Izabela Sakutova z firmy Panache.

Dobór odpowiedniego biustonosza jest jednym z ważniejszych czynników, które wpływają na zdrowie biustu, nie tylko tego powiększonego (zobacz: Jak idealnie dobrać biustonosz). Jednak w jego przypadku jest to szczególnie istotne. Odpowiednim dobraniem biustonosza w takim przypadku powinna zająć się brafitterka.

Jak mówi specjalistka w wywiadzie dla Newseria Lifestyle, najlepiej dla powiększonych biustów sprawdzą się zabudowane biustonosze z usztywnioną miseczką, ewentualnie sportowe. Chodzi o jak najlepszą asekurację biustu.

Kolejny argument do powiększenia świadomości przy dobieraniu stanika - nie tylko w przypadku powiększonych biustów...Uwaga! Powiększone piersi mogą... opadać (VIDEO)

Uwaga! Powiększone piersi mogą... opadać (VIDEO)

Uwaga! Powiększone piersi mogą... opadać (VIDEO)

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!