Uczestnicy Top Model 4 nie lubią Mateusza Magi!

przejdź do komentarzy
top model top model/Instagram

Nie darzą go sympatią?

Trudno byłoby oczekiwać od uczestników programów rozrywkowych, by wszyscy pałali do siebie sympatią, tym bardziej gdy w grę wchodzi rywalizacja o nagrodę. Pod tym względem i w czwartej edycji Top Model nie jest inaczej.

Kandydaci i kandydatki na modeli i modelki dość wyraźnie dają sobie odczuć, jakim podejściem darzą się wzajemnie. Doskonale było to widać w ostatnim odcinku programu, szczególnie w stosunku do Mateusza Magi...

ZOBACZ TEŻ: Mateusz Maga - to on najbardziej zaskoczył jurorów Top Model

Przyczynkiem do dyskusji stało się zeszłotygodniowe odejście z programu Michała Kaszyńskiego i naga sesja, podczas której Mateusz nie do końca umiał dogadać się z grupą.

"Tutaj nie lubią ludzi, którzy się rozwijają. Wolą tych, co stoją w miejscu" - zaczął Mateusz Góral Jarzębiak i posypały się następne uwagi... Chwilę później kolejni uczestnicy zaczęli licytować się, jak aktualnie prezentują się męskie i żeńskie proporcje w domu Top Model. Hmmm... "Czterech chłopców i siedem lasek" - i w tym momencie rozmowa na ten temat powinna się zakończyć, jednak Góral kontynuował ją nadal. Zaproponował inny podział - "trzech chłopców i osiem lasek". Ostatecznie Ola Żuraw zadecydowała - "czterech chłopców, trzech mężczyzn i siedem lasek". Ach, wypada jedynie pogratulować uczestnikom ogromnego wyczucia - w końcu nie czekali aż Mateusz opuści jadalnię, w której razem przebywali. To by było nie w porządku... Nie? (Fragment programu, o którym mowa, znajdziecie TUTAJ!)

Złośliwi mogliby stwierdzić, że była to oczywista sytuacja - Mateusz Maga do tej pory jako jedyny usłyszał kilkakrotnie, że ze swoją androgyniczną urodą ma szansę na światową karierę w branży modowej (oczywiście nie bez włożonej w to pracy!), w przeciwieństwie do niektórych z pozostałej grupy konkurujących ze sobą "lasek i chłopaków".


Nie generalizujmy jednak... Maga podczas kolejnych zadań nie sprawiał do tej pory wrażenia partnera, z którym współpraca przebiega bezproblemowo.

Hmmm... Są tu złośliwi? A może to uczestnicy mieli rację i prawo do takiej, a nie innej oceny Mateusza? W końcu walka trwa!


Wczytywanie

#TopModelPolska #mateuszmaga

Zobacz w InstagramieWczytywanie

#androgynous boy #headshot #MateuszMaga #modelscom #malemodelscene #polishmodel #modelsdot #freshface #androgynousmodel #modelsdotcom without #modelagency #newface #portrait #malemodels #malemodel #twarz #androgyny #moda #portraits #lookbooknu #2morrow #fashionstory #designscene

Zobacz w InstagramiePolecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!