Ubieranie Kim Kardashian omal nie zrujnowało jego kariery

przejdź do komentarzy
ricardo tosci ricardo tosci/Instagram

Dyrektor kreatywny Givenchy szczerze o współpracy z celebrytką.

W wywiadzie, który ukazał się w marcowym wydaniu magazynu Details, dyrektor kreatywny domu mody Givenchy, Riccardo Tisci, zdradził kilka tajemnic swojego zawodowego życia.

Gdzie się podziały piersi Kim Kardashian?! (FOTO)

Znaczna część rozmowy dotyczyła ubierania najsłynniejszej celebrytki na świecie, czyli Kim Kardashian. Na początku wszyscy dziwili się, że artysta tak chętnie ubiera sławę, która rozgłos zyskała dzięki publikacji seks taśmy. Oto co na ten temat powiedział Riccardo.

Ricardo Tisci zostawia Givenchy dla Gucci? (FOTO)

Ubieram ludzi, których lubię, nie tylko tych, którzy nawet mają nominację do Oscara, czyli kilkanaście wydanych płyt. Jeśli ktoś jest moim przyjacielem do szanuję go i mu ufam. Przykładem są Kanye i Kim. Na początku tylko ja chciałem ubierać Kim, a ona jest słodką dziewczyną. Kanye poprosił mnie o zaopiekowanie się jej stylem i o zaprojektowanie dla niej kilku kreacji, więc od razu się zgodziłem. Dziś każdy projektant chce ją ubierać! I nie obchodzi mnie, co ludzie myślą o Kim. Na początku, poznałem ją z powodu mojego szacunku dla Kanye, a staliśmy się przyjaciółmi. Krytykowano mnie z tego powodu. Ale mnie to nie obchodziło. Kiedy brali ślub powiedzieli mi: "Zawsze byłeś z nami. Byłaś prawdziwym przyjacielem."Riccardo Tisci szczerze o ubieraniu Kim Kardashian

Riccardo Tisci szczerze o ubieraniu Kim Kardashian

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!