Tym zdjęciem Doda ucina wszystkie spekulacje o jej naturalnym kolorze włosów

przejdź do komentarzy
doda doda/AKPA, Instagram@dodaqueen

Koniec żartów.

W ostatnim czasie coraz więcej celebrytów skłania się ku naturalnemu wizerunkowi, jedną z polskich gwiazd, które również dołączył do tego grona jest Doda. Piosenkarka już jakiś czas temu podzieliła się z fanami wiadomością o tym, że na co dzień rezygnuje z makijażu, rozpoczyna zdrową dietę i żegna się z platynowym blondem.

ZOBACZ TEŻ: DOROTA RABCZEWSKA BEZ MAKIJAŻU. "UZNAŁAM, ŻE PORA NA ODWAŻNE KROKI"

Jej słowa rzeczywiście znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Artystka publikuje coraz więcej zdjęć, na których możemy zobaczyć ją w naturalnym wydaniu, bez mocnego makijażu, który zdecydowała się nakładać jedynie podczas koncertów.

To samo dotyczy jej włosów – piosenkarka już dawno zrezygnowała z bardzo jasnych pasm i już jakiś czas temu zdecydowała się je przyciemnić, a niedawno wyznała, że zupełnie zrezygnowała z ich farbowania.

I właśnie w to stwierdzenie nie do końca mogą uwierzyć niektórzy z jej fanów. Wielu z nich uważa, że Doda wybiera koloryzację, która ma dawać wrażenie naturalnego koloru, ale w rzeczywistości nadal nakłada farbę.

Piosenkarka nie zamierzała jednak kłócić się z internautami, a zamiast tego opublikowała zdjęcie z dzieciństwa, na którym wyraźnie widać, że jej naturalnym kolorem włosów jest ciemny blond.


ZOBACZ TEŻ: ODMŁADZAJĄCA METAMORFOZA DODY. ARTYSTKA ZDECYDOWAŁA, ŻE ZROBI GRZYWKĘ

Obok zdjęcia dodała podpis Moja nauczycielka od tańca wysłała mi fotę sprzed 24 lat, która daje mi ogromną nadzieję że mój włos ma mega potencjał i niedługo będę zamiatać nim wszystko za sobą 😈🙌🏼 i jak widzicie moj naturalny kolor jest sztosem 🤷🏼♀️podobnie jak mój sandał . Tym zdjęciem zamknęła kolejne spekulacje na temat tego czy obecny kolor na pewno jest naturalny.

Co sądzicie?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (3): sortuj
  • gość 27-02-19, 13:45 cytuj
    To nie jej naturalny kolor, to farba która ma go imitować, ja nawet nie wiem czy odrosty są jej, bo przez 2 czy 3 miesiące nie urosły jej 15 cm, a chyba niedawno nie miała odrostów.
  • gość: jjjjj 27-02-19, 11:11 cytuj
    Ma naturalny odrost, dół jest przyciemnionym tlenionym blondem :)
  • gość 26-02-19, 14:25 cytuj
    Piękne włosy miała, szkoda że latami je niszczyła takim tandetnym blondem.