Tym mani Kylie Jenner wyznacza nowy trend w stylizacji paznokci

przejdź do komentarzy
paznokcie paznokcie/instagram@kyliejenner

Cudowna inspiracja na lato!

Kiedy temperatura na zewnątrz zaczyna robić się coraz wyższa, to znak, że nadszedł czas, by wprowadzić kilka istotnych zmian. Dotyczą one nie tylko naszych szaf, ale również kosmetyczek. W końcu nie ma lepszej okazji niż wakacje, by odmienić nieco swój wygląd. Chowamy więc wszystkie czernie i szarości i wprowadzamy kolor!

W tym sezonie nie ma jednego, określonego odcienia, który rządziłby każdą stylizacją. A to za sprawą jednego trendu, zaczerpniętego prosto z lat 90. Wzór Tie-dye ma właśnie swój wielki powrót.

Wielobarwne, rozmyte kolory to najmodniejszy print tego lata! Nosimy go w różnej postaci – od klasycznych T-shirtów, po jeansowe kurtki, satynowe spódnice aż po… paznockie.

Jeszcze do niedawna Tie-Dye kojarzył się z mocno nasyconymi kolorami i abstrakcyjnym wzorem. Jego nowa interpretacja opiera się na złagodzeniu barw. Szczególnie, jeśli chodzi o manicure.

Jedną z inspiracji do stworzenia paznokci w stylu Tie-dye jest najnowsze zdjęcie Kylie Jenner. Subtelne, pastelowe kolory, blask i płynne przejście – oto najnowszy sposób stylizacji, który z pewnością stanie się jednym z hitów tego lata.

Za nowy mani Kylie odpowiedzialny jest stylista Chaun Legend. I chociaż uzyskany efekt wydaje się być bardzo czasochłonny, w rzeczywistości, do odtworzenia pastelowego tie-dye potrzeba kolorowych lakierów i gąbeczki do makijażu. Na koniec wystarczy zabezpieczyć całość nabłyszczaczem, który utrwali efekt i doda pięknego blasku.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość 19-06-19, 09:32 cytuj
    Długość jak do grzebania w tylku😁