Tydzień z jogą twarzy. Dzień 1 - POLICZKI (VIDEO)

przejdź do komentarzy
joga twarzy joga twarzy/YouTube

Odmłódź twarz bez pomocy wypełniaczy. To możliwe!

Po ukończeniu dwudziestego roku życia nasza twarz zaczyna się wyraźnie starzeć, powoli traci swój dawny kształt, policzki stają się mniej pełne, kąciki ust delikatnie opadają, buzia staje się szczuplejsza i pojawiają się na niej zmarszczki.

Dlaczego Azjatki wyglądają 20 lat młodziej?

Botoks i wypełniacze to łatwa, ale dosyć kosztowna droga do młodszego wyglądu. Co więcej, łatwo przesadzić z wynalazkami medycyny estetycznej i tym samym pożegnać się z naturalnym wyglądem.

Azjatki znalazły jednak naturalny sposób na zatrzymanie czasu i cofnięcie objawów starzenia się. Od dziś przez tydzień będziemy prezentować Wam kolejne ćwiczenia jogi twarzy pomagające uporać się ze skutkami grawitacji i upływającego czasu.

Co mówią o Tobie Twoje pryszcze? Mapa twarzy! (VIDEO)


Mistrzynią w tej dziedzinie jest właścicielka kanału Face Yoga Method, Fumiko Takatsu. Zaczynamy od ćwiczenia modelującego policzki, które jest prostym i łatwym sposobem na młodszy wygląd i pełniejszą buzię.

Poniżej znajdziecie dokładną video-instrukcję. Ćwiczenie wystarczy wykonywać codziennie przez kilka minut by zobaczyć efekty! Podejmiecie z nami to wyzwanie?


Tydzień z jogą twarzy. Dzień 1 - POLICZKI (VIDEO)

Tydzień z jogą twarzy. Dzień 1 - POLICZKI (VIDEO)

Tydzień z jogą twarzy. Dzień 1 - POLICZKI (VIDEO)


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj