Tweedowa marynarka i spódnica księżnej Kate to nasze nowe marzenie modowe [FOTO]

przejdź do komentarzy
księżna kate księżna kate/baza.forum.com.pl

Wiemy, gdzie kupisz podobny komplet!

Kochamy prosty i elegancki styl księżnej Kate, która zawsze potrafi ubrać się stosownie do sytuacji. Zawsze wygląda też kobieco i nigdy nie ukrywa pod grubymi materiałami swojej świetnej figury. Jej ostatni tweed’owy komplet od Chanel to nasz nowy numer jeden na liście “do kupienia (kiedyś!)” - wygląda naprawdę świetnie, szczególnie w połączeniu z doskonale uniesionymi lokami. Ideał w każdym calu!

ZOBACZ TEŻ: KSIĘŻNA KATE POJAWIŁA SIĘ NA OFICJALNYM WYJŚCIU W PRZEUROCZYM KUCYKU Z KOKARDĄ

Rzadko kiedy wpadam w zachwyt, ale nie odmawiam sobie tego nigdy, jeśli chodzi o księżną Kate. Włożyłabym każdą rzecz, która kiedykolwiek trafiła do jej szafy, przysięgam. Cenię ją też za to, że nigdy nie skazuje swoich ubrań na “jednorazowe wykorzystanie” i inaczej niż reszta dworu, większość z nich wkłada wielokrotnie, zawsze w innych zestawieniach. Dla nas to turbo normalne, ale dla protokołu królewskiego - już nie tak oczywiste.

Spójrzcie tylko na ten komplet tweed’owy, który księżna Cambridge włożyła na konferencję The Royal Foundation "Mental Health in Education" w Londynie. Komplet jest świeżynką i pochodzi z najnowszej kolekcji domu mody Chanel wiosna/lato 2019. Do tego księżna włożyła swoje ulubione, zamszowe obcasy od Tod’sa oraz kopertówkę od Mulberry. Na jej uszach widoczny był też komplet kolczyków, które dostała w prezencie od swojego męża, księcia Williama.

Biorąc pod uwagę fakt, że w nadchodzącym sezonie, garnitury są ogromnym trendem, nie można też księżnej odmówić modnego podejścia do swoich stylizacji. Mamy tylko nadzieję, że wszystkie nie wyprzedadzą się natychmiast...

ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate BŁYSZCZAŁA na gali w kreacji od Gucci (ZDJĘCIA)

Jeśli jednak (tak jak nas) przeraża Cię cena kompletu od Chanel - sprawdź podobne, które znalazłyśmy na ASOS oraz ZALANDO . Która z nich jest bardziej w Twoim stylu?

I oczywiście zachęcamy do obejrzenia pełnej stylizacji księżnej na dole! Wystarczy przescroll’ować!Tweedowa marynarka i spódnica księżnej Kate to nasze nowe marzenie modowe
Tweedowa marynarka i spódnica księżnej Kate to nasze nowe marzenie modowe
Tweedowa marynarka i spódnica księżnej Kate to nasze nowe marzenie modowe
Tweedowa marynarka i spódnica księżnej Kate to nasze nowe marzenie modowe
Tweedowa marynarka i spódnica księżnej Kate to nasze nowe marzenie modowe

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (2): sortuj
  • gość 16-02-19, 08:45 cytuj
    Serio to wasze "marzenie modowe"? Trochę się spóźniłyście, kilka lat temu było zatrzęsienie tego "marzenia" w polskich lumpeksach.
  • gość 14-02-19, 12:55 cytuj
    Ciotka klotka