Totalne zaskoczenie! Brytyjska rodzina królewska nie może jeść tych rzeczy!

przejdź do komentarzy
królowa elżbieta królowa elżbieta/© StarStock

Te produkty mają gigantycznego bana!

Rodzina królewska żyje całkiem niezłym życiem, prawda? Urodziny królowej Elżbiety świętuje cały świat, członkowie rodziny mogą pobierać się w niesamowitej katedrze Westminster i regularnie podróżują po niezliczonej ilości krajów, gdzie zazwyczaj są witani z otwartymi ramionami. Lista przyjemności jest długa.

Okazuje się jednak, że istnieją również pewne minusy królewskiego życia. Wszystko sprowadza się do jedzenia. Kiedy przemieszczają się za granicę kraju muszą przestrzegać zakazu spożywania owoców morza! Dlaczego? Ze względu na ryzyko zatrucia pokarmowego. Teoretycznie oznacza to, że Kate nie może zjeść ośmiorniczki, a William nie może sobie pozwolić na spaghetti z krewetkami! Tragedia!

Oprócz owoców morza, rodzina królewska musi unikać również rzadko spotykanego mięsa i wody z kranu. Niestety poza zdrowiem chodzi tu głównie o uniknięcie jakiegokolwiek błędu, który mógłby zakłócić ich napięty harmonogram.

ZOBACZ TEŻ: Kim Kardashian chciała podlizać się Kate Middleton (FOTO)


Królowa chętnie przestrzega tej tradycji, chociaż niektóre z młodszych pokoleń, w tym książę Karol, są znane z ignorowania tych zasad.


Totale zaskoczenie! Brytyjska rodzina królewska nie może jeść tych rzeczy!


Totale zaskoczenie! Brytyjska rodzina królewska nie może jeść tych rzeczy!


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj