Too Faced prezentuje odświeżoną wersję palet Natural Eyes i Natural Matte (FOTO)

przejdź do komentarzy
too faced too faced/Instagram / materiały prasowe

Trochę się zmieniły...

Jeżeli myślicie, że w branży beuaty niewiele się dzieje - jesteście w wielkim błędzie. Znane marki zaskakują nas kolejnymi pięknymi kolekcjami, obok których zazwyczaj jest nam bardzo ciężko przejść obojętnie. Dzisiaj przychodzę z odświeżonymi kultowymi już paletami od Too Faced wchodzącymi w skład kolekcji Naturally Collection. Jesteście zainteresowane?

ZOBACZ: SPRAY OD TOO FACED JEST DLA CIEBIE ZBYT DROGI? MAMY ALTERNATYWĘ ZA... 15% CENY!

- Oto one: paleta do twarzy Natural Face, paleta cieni Natural Eyes oraz Natural Matte w odświeżonej wersji zachwyci Was nie tylko opakowaniem, ale i pigmentacją! Czy to idealny prezent dla siebie samej? - czytamy na Instagramie Sephory.

Tak więc Too Faced postanowił nieco odmienić kultowe już palety. Czy to dobrze? Sama nie wiem, bo Natural Matte jest dla mnie paletą idealną, która poprawek nie potrzebowała. Nowa wersja ma podobne, ale nie identyczne odcienie. Podobno pigmentacja ma być jeszcze lepsza niż we wcześniejszej wersji, a cienie bardziej kremowe.

Wszystko wskazuje na to, że paleta Natural Eyes nie została zmieniona aż tak bardzo. W tym przypadku poprawie uległa wyłącznie formuła cieni, odcienie pozostały takie same. W obydwóch przypadkach zmieniły się również opakowania - metalowe puszki zmieniły się w nieco bardziej ekskluzywne opakowania. Koszt zarówno jednej, jak i drugiej to 179 złotych.

ZOBACZ: NIEZAWODNY SPOSÓB, DZIĘKI KTÓREMU USUNIESZ WSZYSTKIE BAKTERIE Z PĘDZLI DO MAKIJAŻU!

Jestem bardzo ciekawa czy to wydanie będzie tak dobre jak poprzednie.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!