Tommy Hilfiger ma chrapkę na... Taylor Swift

przejdź do komentarzy
taylor swift taylor swift/© Starstock

W modowym znaczeniu, oczywiście...

Cóż... Najwyraźniej Tommy Hilfiger postanowił nieco namieszać w branży modowej i jej przyległościach. Niestety, nie używa do tego celu genialnych projektów, a szumu medialnego wywołanego swoimi wypowiedziami...

ZOBACZ TEŻ: Kto jest ojcem dziecka Taylor Swift? Brzuszek jest już widoczny!

W ciągu ostatnich dni w Internecie pojawiło się kilka wywiadów z projektantem. W jednym z nich zdradził, jak wyglądały początki modelingowej kariery Kendall Jenner. Jego słowa wywołały niemałą burzę i nadszarpnęły nieco wizerunek pracowitej Jennerki samodzielnie dążącej do sukcesu.

W kolejnej rozmowie postanowił skupić się na... Taylor Swift! Jak się okazuje, młoda wokalistka jest dla niego łakomym kąskiem w kwestii modowej. Projektant widziałby ją w szeregach współpracujących z nim gwiazdek!

Uwielbiamy Taylor - chcielibyśmy mieć szansę współpracować z nią. Teraz nie jest skupiona na modzie - skupia się na swojej muzyce i występach. Jednak gdyby zdecydowała się pracować w branży modowej, czekamy... - zdradził.

ZOBACZ TEŻ: Nie poznacie Taylor Swift na nowych zdjęciach

Myślicie, że już nie długo zobaczymy Tay na wybiegu u Hilfigera, między Gigi Hadid a Kendall Jenner? A może będzie kolejna celebrytka, której przypadnie w udziale stworzenie nowej kolekcji pod szyldem domu mody?


Tommy Hilfiger ma chrapkę na... Taylor Swift

Tommy Hilfiger ma chrapkę na... Taylor Swift

Tommy Hilfiger ma chrapkę na... Taylor Swift

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!