Tomasz Jacyków o trendach na sezon jesienno-zimowy [VIDEO]

przejdź do komentarzy
tomasz jacyków tomasz jacyków/KAPiF

"My, Polacy, bardzo boimy się łączenia deseni, nie mamy specjalnie doświadczenia w tym."

Kto inny jak nie styliści zna lepiej trendy panujące w modzie? Tomasz Jacyków w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle zdradził, co jest najmodniejsze w aktualnie panującym sezonie. Okazuje się, że nie jest to wcale takie oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Jesteście ciekawe?

ZOBACZ TEŻ: HORODYŃSKA O MAFF: SUKIENKA ZA DUŻA, WIDAĆ, ŻE POŻYCZONA

Bardzo mocnym trendem są wszystkie historie związane z militariami i mundurem. Mamy zieleń khaki, która jest takim wiodącym kolorem, i szyjemy z niej różne rzeczy, niekoniecznie militarne. A z kolei z wzoru militarnego szyjemy zwiewności, czyli na przykład pojawia się on w układzie cekinów – mówi Tomasz Jacyków agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Okazuje się, że w tym sezonie nie da się jednoznacznie określić głównego trendu. Projektanci w swoich kolekcjach dali upust fantazji, znajdziecie w nich od modeli monochromatycznych po bogate w psychodeliczne wzory.

Jest takie bardzo spektakularne nawiązanie do lat 70., czyli dzwony, ale nie takie, jakie były noszone w latach 90. i w pierwszej dekadzie dwudziestego pierwszego wieku, czyli bardzo niskie biodrówki, a nieco wyższe. Oczywiście cały czas skóra, i matowa, i błyszcząca, zamsze oraz miękkie wełny. Chodzi o to, żeby znaleźć coś dla siebie i żeby to ubranie było w zgodzie z nami i z tym, co sobie myślimy o otaczającym świecie – tłumaczy.

Stylista radzi, aby styl sportowy przełamywać eleganckimi dodatkami.

Jeżeli jest to np. strój dzienny i mamy na sobie khaki kombinezon, dobrze będzie go połączyć z szarym moherem. Wtedy ta militarna forma zostanie troszkę złagodzona. Możemy do tego założyć wysoki obcas albo buty sportowe, które od trzech sezonów tak naprawdę cały czas królują i są modne – mówi Tomasz Jacyków.

Jacyków zachęca również do podpatrywania stylu np. u Brytyjczyków.


My, Polacy, bardzo boimy się łączenia deseni, nie mamy specjalnie doświadczenia w tym. Jeżeli chcemy zobaczyć, jak dowolnie i jak fantastycznie można łączyć desenie, należy popatrzeć na Brytyjczyków. Tylko warunek jest jeden: trzeba to czuć. Bo jeżeli robi się to bez wyczucia, tylko na zasadzie a może się uda, to lepiej w ogóle nie próbować – dodaje.

A Wy Zeberki, jaki styl preferujecie w tym sezonie?– My, Polacy, bardzo boimy się łączenia deseni, nie mamy specjalnie doświadczenia w tym. Jeżeli chcemy zobaczyć, jak...

Posted by Zeberka.pl on 20 październik 2015


Tomasz Jacyków o trendach na sezon jesienno-zimowy [VIDEO]

Tomasz Jacyków o trendach na sezon jesienno-zimowy [VIDEO]

Tomasz Jacyków o trendach na sezon jesienno-zimowy [VIDEO]

Tomasz Jacyków o trendach na sezon jesienno-zimowy [VIDEO]

Tomasz Jacyków o trendach na sezon jesienno-zimowy [VIDEO]

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!