Tom Ford - kolekcja wiosna/lato 2013

przejdź do komentarzy
tom ford wiosna 2013 tom ford wiosna 2013/Tom Ford

Sportowe elementy, połysk i odważne wycięcia.

Świat mody żyje już kolejnym sezonem - praktycznie codziennie w mediach pojawiają się reportaże prosto z wybiegu, prezentujące kolejne odsłony wiosenno-letnich propozycji czołowych domów mody, oraz bardziej i mniej znanych projektantów działających na własny rachunek.

Obok zdjęć z pokazów, do sieci trafiają także coraz licznie katalogowe zdjęcia najnowszych kolekcji. Jedną z pierwszych, które można już podziwiać, jest najnowsza odsłona projektów Toma Forda.

Jak zwykle jest co oglądać - ta dość oszczędna kolorystycznie kolekcja składa się z projektów zarówno o charakterze dziennym i biznesowym, jak i wieczorowym. Jednym z głównych trendów wykorzystanych w poniższych projektach, jest motyw odzieży sportowej wkomponowanej w stylowe zestawienia. Ford lansuje także dawno nie widzianą już lakierowaną skórę, która pojawiła się nie tylko w formie dodatków i okryć wierzchnich, ale także spódnic i różnorodnych, mniejszych akcentów.

Kolekcję dopełniają zachwycające - jak zwykle u Forda, fantazyjne suknie wieczorowe, w których projektant chętnie korzystał z przezroczystości, odważnych wycięć oraz wyrazistych akcentów metalicznych.

Co sądzicie o tej kolekcji?


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!