Toaletka - marzenie każdej kobiety (FOTO)

przejdź do komentarzy
toaletka toaletka/mat. pras.

Podpowiadamy, jak ją zrobić.

Każda kobieta, dla której makijaż jest chociaż trochę ważny, co najmniej przez chwilę pomyślała o własnej toaletce. Niestety nie każda może sobie na takową pozwolić. Brak miejsca lub funduszy i nasze plany odchodzą w zapomnienie.

Jeżeli jednak zastanawiacie się nad swoim "własnym kątem", nasze rady mogą Wam w tym pomóc. Dziś będzie o samej toaletce, a już niedługo, dowiecie się, jak zorganizować przechowywanie kosmetyków.

Toaletka "z prawdziwego zdarzenia"

Specjalny mebel, który jest przystosowany do przechowywania kosmetyków. Na rynku istnieje duży wybór, jednak jest to spora inwestycja. Najbardziej urokliwe, stylizowane kosztują nawet 1500 zł. Same więc widzicie, że jest to drogi mebel. Warto jednak szukać na Allegro lub na targach staroci. Czasem możemy znaleźć perełki za ułamek ceny i samodzielnie je odrestaurować.

Toaletka - marzenie każdej kobiety
Ikea, 599 zł

Toaletka - marzenie każdej kobiety
Ikea, 299 zł

Toaletka - marzenie każdej kobiety
Meble.pl, 1990 zł

Komoda lub inny mebel

Może to być np. biurko, którego już nie używasz. Jeżeli dobrze zorganizujemy sobie przechowywanie kosmetyków, mebel będzie bardzo funkcjonalny. Jak je rozplanować? Tego dowiecie się już niedługo.A jeżeli nie mamy miejsca...

Możemy wówczas zainwestować w kosmetyczny kufer. Jest to super rozwiązanie, po złożeniu nie zajmie wiele miejsca. Podczas wykonywania makijażu możemy "rozłożyć się" na parapecie. Ogromnym plusem będzie dostęp do dziennego światła, w którym najlepiej jest się malować. Pamiętajcie jednak, żeby nie przechowywać na nim kosmetyków i perfum, które tracą wtedy swoje właściwości.


O czym powinnyśmy pamiętać gdy zdecydujemy się na toaletkę?

Wygodne krzesło, fotel lub puf

W tym miejscu będziemy spędzać kilkanaście minut dziennie. Powinno być wygodne, najlepiej z jakiegoś niebrudzącego się materiału/tworzywa.

Toaletka - marzenie każdej kobiety
Ikea, 99,99 zł, 179,99 zł, 179,99 zł

Oświetlenie

Jak już wspominałyśmy, w dzień najlepiej jeżeli wykorzystamy światło naturalne. Wieczorem jednak musimy korzystać ze sztucznego. Jeżeli mamy duże lustro, bardzo fajnym pomysłem jest wykorzystanie listew z żarówkami. Innym rozwiązaniem będzie lampka, która dobrze doświetli nam twarz.

Toaletka - marzenie każdej kobiety
Ikea, 149,99 zł/1 sztuka

Lustro

Najlepiej, jeżeli będzie wisiało na ścianie. Lecz kiedy nie mamy takiej możliwości, sklepy oferują nam wiele "małych" lusterek. Tutaj jest duże pole do popisu, na co się zdecydujemy zależy od naszych preferencji.

Toaletka - marzenie każdej kobiety
Ikea, 29,99 zł, 24,99 zł, 49,99 zł

Toaletki, które zachwyciły nas na Instagramie.

Toaletka - marzenie każdej kobiety
http://www.amethystblog.pl/

Toaletka - marzenie każdej kobiety
http://goniaroniaa.blogspot.com/

Toaletka - marzenie każdej kobiety
http://furioussquirrel.blogspot.com/

Toaletka - marzenie każdej kobiety
http://kosmetyczna-hedonistka.blogspot.com/

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!