To ona stoi za nienagannym stylem Lupity Nyong'o

przejdź do komentarzy
lupita nyong'o lupita nyong'o/© Fame/Flynet / Hollywood Reporter

Z nikomu nie znanej aktorki stała się gwiazdą filmową i ozdobą czerwonych dywanów.

Lupita Nyong'o, Lupita Nyong'o, Lupita Nyong'o - wszędzie w mediach powtarza się od niedawna to nazwisko. Wcześniej nikomu nie znana aktorka nagle błyszczy na czerwonych dywanach. Zdobyła Oskara za drugoplanową rolę w filmie Zniewolony (12 Years a Slave) i właśnie została twarzą najnowszej kampanii Miu Miu. Najczęściej jednak śledzi się jej kreacje z czerwonych dywanów - wspaniałe, idealnie leżące. Komu zawdzięcza swój wspaniały styl?

Naiwnym jest ten, kto myśli, że gwiazdy na ważne wydarzenia show biznesowe ubierają się same. Dla przykładu: Kristen Stewart od lat wierna jest jednej stylistce. Lupita też ma taką doradczynię.

Micaela Erlanger ubiera Lupitę od niedawna, ale to ona stworzyła wszystkie szeroko komentowane stylizacje gwiazdy, a poznały się przez wspólną znajomą. Aktorka Michelle Dockery powiedziała swojej koleżance z planu: "Gdy będziesz gotowa, mam dla ciebie idealną stylistkę". Tak oto Nyong'o poznała Micaelę. Pierwszym efektem współpracy była biało-złota sukienka Prady na Festiwal Filmowy w Toronto:
Tak naprawdę jednak głośno zrobiło się o stylu Lupity, gdy pokazała się w czerwonej kreacji Ralpha Laurena na rozdaniu tegorocznych Złotych Globów. Później można stwierdzić, że to już efekt kuli śniegowej - wszyscy jak mantrę zaczęli powtarzać "Nyong'o, Nyong'o, Nyong'o". Ilustracją szału, jaki wywołała aktorka niech będzie fakt, że jej oscarowy błyszczyk sprzedał się w ciągu jednej nocy.Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!