To NAJLEPSZA odpowiedź na sesję Kylie Jenner na wózku!

przejdź do komentarzy
kylie jenner kylie jenner/Instagram/Tumblr

"Jeżeli wózki inwalidzkie są teraz modne, byłam trendsetterką zanim urodziła się Kylie."

Jest dokładnie tak, jak się tego spodziewałyśmy. Gdy tylko zobaczyłyśmy zdjęcia z najnowszej sesji, którą Steven Klein zrobił Kylie Jenner dla Interview Magazine, wiedziałyśmy, że wybuchnie wielka afera. I wcale nie chodzi o zdjęcie, na którym Kylie wypina gołe pośladki, a o to, do którego zapozowała na wózku inwalidzkim.

ZOBACZ TEŻ: WOW! CZY TO BĘDZIE NOWY KOLOR SZMINKI OD KYLIE JENNER?

Bardzo szybko pojawiły się pierwsze głosy sprzeciwu.

- Mój wózek inwalidzki to nie żadne haute couture! - pisali na Twitterze oburzeni obserwatorzy.

Głos z sprawie zabrała również niejaka Erin Tatum. Dziewczyna wystylizowała się podobnie do Kylie i próbowała odtworzyć słynne zdjęcie. Zamieściła je później na swoim profilu na Tumblr i dodała wymowny opis.


- Starałam się stworzyć o wiele bardziej autentyczną wersję okładki Interview z Kylie Jenner, biorąc pod uwagę, że, no wiesz, jestem niepełnosprawna i używam wózka inwalidzkiego w rzeczywistości. Ledwo mogę nawiązać z kimkolwiek kontakt wzrokowy, a co dopiero wylądować na okładce magazynu. Jeżeli wózki inwalidzkie są teraz modne, byłam trendsetterką zanim urodziła się Kylie Jenner - napisała Erin.

Za okładkę musieli tłumaczyć się również wydawcy magazynu. I to jeszcze przed tym, jak pojawił się wpis niepełnosprawnej dziewczyny. Okazuje się, że Interview nie ma sobie zupełnie nic do zarzucenia. Podkreślali, że są bardzo dumni z tego, że mogą współpracować z najlepszymi fotografami na świecie, którzy na ich okładkach mogą spełniać swoje artystyczne wizje.

Co o tym myślicie? Czy Wy również uważacie, że posadzenie siostry Kim Kardashian na wózku inwalidzkim był posunięciem o jeden krok za daleko?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!