To liposukcja czy obróbka graficzna?! Zdjęcie Kim Kardashian budzi wątpliwości

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/ ©StarStock, Instagram

Ludzie mają już dosyć...

Przez kilka ostatnich tygodni wśród fanów Kim Kardashian dało się odczuć pewien niepokój. Co jakiś czas w sieci pojawiały się sygnały dotyczące jej bioder i pupy. I tym razem nie chodzi o ich powiększanie!

Wśród wszystkich ostatnich skandali, plotki dotyczące zmniejszającej się pupy Kim ginęły niezauważone. A jednak najprawdopodobniej coś się dzieje… Potwierdzeniem może być zdjęcie, które Kardashianka wrzuciła na Instagram.

Jej obserwatorzy nie mogą się zdecydować, czy to obróbka graficzna, czy efekt liposukcji, ale wszyscy zgodnie zauważają, że jej biodra stały się zadziwiająco wąskie. Niestety pomimo widocznej zmiany, wciąż pozostaje w nich niesmak dotyczący zachowania celebrytki.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN ZNOWU W LATEKSOWEJ SUKIENCE. JAK ONA SIĘ W TO WCISNĘŁA?!

To jest takie sztuczne, kiedy to się skończy?!


Nigdy nie możesz być druga prawda? Dałabyś się zabić za zainteresowanie!


Zrobiłaś liposukcję swoich masywnych bioder?


Jako matka, która wychowuje córkę, widzę w tym coś smutnego… To nawet nie wygląda realnie, a raczej przypomina grafikę. Dopilnuję, aby moja córka kochała siebie za to, kim jest, nie za filtry i photoshopa. Moim zdaniem największą niesprawiedliwością rodziny Kardashian jest przekłamywanie prawdziwego piękna. To nie w porządku.


Niezależnie od tego, czy Kardashianka zrezygnuje z ogromnej pupy, zniesmaczenie bez wątpienia pozostanie jeszcze przez bardzo długi czas. Najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy się, czy żałuje tego, co zrobiła ze swoim ciałem, ale z pewnością będziemy mogli obserwować zmiany, jakich dokona w najbliższym czasie.

To na pewno nie przejdzie bez echa! Czekamy!

Myślicie, że zmniejszyła pupę?


A sneak peek into my @allure cover this month. Up close & personal for the "Best of Beauty" issue. 📸 Daniel Jackson

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (4): sortuj