To już dziś! Początek festiwalu filmowego w Cannes

przejdź do komentarzy
cannes cannes/

Tak gwiazdy prezentowały się rok temu!

Aż trudno uwierzyć, że tu już rok minął od ostatniego festiwalu w Cannes. To właśnie dziś rozpoczyna się jego 69. edycja. W ciągu najbliższych dni przyciągnie on nie tylko tłumy fanów kina, ale i spojrzenia całej branży modowej...

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze makijaże i fryzury z festiwalu w Cannes 2015

Patrząc na czerwony i wspaniałe kreacje gwiazd, które rokrocznie pojawiają się na nim, ciężko pominąć aspekt festiwalu związany z modą. Kilkudniowe święto kina nierozerwalnie związane jest także nim.

Chwilę przed startem tegorocznego widowiska postanowiłyśmy przypomnieć Wam najbardziej spektakularne kreacje gwiazd i modelek z czerwonego dywanu edycji festiwalu z 2015 roku. Trzeba przyznać, że nie zabrakło wówczas zapierających dech w piersi stylizacji, ale świetnie dopasowanych do nich makijaży i fryzur.

Przypomnijmy, że zeszłoroczny festiwal obarczony był zakazem noszenia przez panie na czerwonym dywanie butów innych niż na szpilce! Wiązało się to z kilkoma przykrymi dla niektórych gwiazd łamiących przepis konsekwencjami... Podobne obostrzenia dotyczyły także robienia selfie.

ZOBACZ TEŻ: Kim Kardashian przeżyła w Cannes chwile grozy!

Zobaczcie najwspanialsze kreacje gwiazd z festiwalu w Cannes z 2015 roku! Która prezentowała się najlepiej?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!