Tina Knowles zaprojektowała ubrania dla Wal-Martu

przejdź do komentarzy
miss tina miss tina/

Pasują na kobiety we wszystkich rozmiarach.

Projektowała od zawsze, choć czyniła to po cichu. Wszystkie kosiumy, jakie nosiły dziewczyny z Destiny’s Child są jej autorstwa. Wspomaga córkę przy pracy nad kolekcjami dla House of Dereon, ale teraz startuje samodzielnym biznesem.

Jak wyznała Tina Knowles, jej linia ubrań Miss Tina zrodziła się z frustracji :Żeby ubrać się w dopasowane stroje, muszę najeść się wiele nerwów, a i tak nie zawsze znajduję odpowiednie rzeczy w rozmiarze 12 (polskie 42). Dlatego tak ważne jest dla mnie to, że moje ubrania są w rozmiarze „plus size”, bowiem przeciętna kobieta w Ameryce wcale nie nosi 4 (34) czy 6 (36).

Faktycznie, kolekcja dla Wal-Martu to ciuchy w rozmiarze od 32 do 50, które mają odpowiadać kobietom w każdym wieku i w każdym rozmiarze. Dodatkowo, ich cena ma wynosić maksymalnie 20 dolarów czyli około 60zł. Jak tłumaczy Tina Knowles, jest to spowodowane sprzedażą na szeroką skalę(sieć Wal-Mart ma kilka tysięcy sklepów w całych Stanach). Dotarcie do większego grona odbiorców było także jednym z celów biznes-mamy.

A jaka jest sama kolekcja? Jak mówi Tina: Kobiety z całego świata skarżą się, że duże ubrania nie są sexy. A przecież ja też chcę wyglądać sexy i czuć się pewnie. Te ubrania są właśnie takie.

Pani Knowles ma wpływ na sposób prezentowania kolekcji, a więc także na dobór modelek: Moje motto to „Jestem każdą kobietą”. Z tego powodu nie prezentuję ubrań na normalnych chudych modelkach, bo one nie są jak każda z nas. Ja sama jestem jedną z modelek.


Miss Tina do kupienia w sieci Wal-Mart już od tego weekendu.

Co sądzicie o projekcie Tiny Knowles?Tuniki - faktycznie poniżej 20 dolarów

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!