Też podejrzewałaś, że Kylie Jenner nie potrafi się sama tak doskonale malować?

przejdź do komentarzy
kylie jenner kylie jenner/youtube.com/kyliejenner

Oto dowód na to, że jest inaczej!

Ostatnio dość popularnym trendem w sieci jest zostawanie… vlogerką. Szczególnie, jeśli chodzi o makijaż. Zamarzyło się to nawet samej Rihannie, która usiadła przed kamerą i szczegółowo opowiedziała o tym, w jaki sposób wykonuje swój makijaż za pomocą produktów od Fenty Beauty. Okazało się to świetną reklamą, a jej sukces postanowiła powtórzyć Kylie Jenner, która do tej pory raczej była malowana i rzadko widzieliśmy, jak robi to sama. Kylie postanowiła zaprzeczyć plotkom, że nie potrafi się sama malować i oto, jaki efekt osiągnęła.

Na samym początku widzimy już Kylie z pełnym podkładem, kryciem, korektorem i pudrem. Ma nawet zrobione doskonale brwi, także nie mamy potwierdzenia, czy brwi zrobiła samodzielnie. Kylie wykonuje makijaż korzystając ze swoich 2 paletek do makijażu, eyelinera, rozświetlacza i pomadki.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER ZDJĘŁA DOCZEPY! JEJ NATURALNE WŁOSY SĄ W TRAGICZNEJ KONDYCJI...

Całość utrzymana jest w bardzo spokojnej, miłej atmosferze. Celebrytka wydaje się być bardziej koleżanką, niż wysoko noszącą głowę i niedostępną Kylie z instagrama. Moim zdaniem, to świetny ruch PR-owy, który był doskonale zaplanowany i patrząc na komentarze, świetnie to zrobi karierze Kylie i jej kosmetyków.


A i zapomniałam wspomnieć, że macie przekochany przerywnik w trakcie w postaci Stromi, która zaspana pokazuje się na kilka minut na filmiku. Później słychać, jak wesoło sobie gaworzy w tle. Czyżby rosła mała gwiazda?

Podoba Wam się Kylie w roli vlogerki?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (3): sortuj