Testuj z nami kosmetyki BARWA SIARKOWA

przejdź do komentarzy
barwa siarkowa barwa siarkowa/mat. prasowe/Shutterstock

Pokonaj trądzik do lata!

Czy trądzik mija z wiekiem? Nie zawsze. Niedoskonałości skóry to nie tylko młodzieńczy problem. Odkryj moc siarki w linii Barwa Siarkowa – to odpowiedź na wszystkie potrzeby cery problematycznej.

Trądzik to „choroba”, która dokucza milionom ludzi na ca­łym świecie. Dotyczy ponad 90% dziewcząt i chłopców, głównie między 12 a 30 rokiem życia, ale rozwija się tak­że u osób starszych, nawet 40 - 50 letnich. Problemy ze skórą najczęściej uwarunkowane są hormonalnie, ale oprócz do­brania odpowiednich leków, ważną rolę odgrywa systematyczna pielęgnacja kosmetykami. Sukces w walce z trądzikiem jest do osią­gnięcia dzięki linii Barwa Siarkowa, w której głównym składnikiem aktywnym, stanowiącym podstawę całej gamy jest tytułowa siarka. Kosmetolodzy od lat uważają ją za jeden z lepszych minerałów leczniczych; działa antybakteryj­nie, pomaga opanować stan zapalny i przeciwdziała jego nawro­tom. Regulując pracę gruczołów łojowych, zmniejsza wydzielanie sebum, którego nadmiar jest bezpośrednią przyczyną powstawania zmian trądzikowych. Oczyszcza i zwęża pory oraz matuje i zapew­nia skórze właściwe pH. Siarka jest bardzo dobrze tolerowana i nie po­woduje podrażnień.

Ponieważ optymalne efekty można osiągnąć tylko dzięki regularnemu stosowaniu, marka Barwa zadbała by w li­nii znalazły się produkty zapewniające kompleksową pielęgnację: mydło w kostce, mydło w płynie i antybakteryjny żel myjący do oczyszczania twarzy, matujący krem antybakteryjny (który stanowi świetną bazę pod makijaż), nawilżający krem do codziennej pielę­gnacji oraz tonik antybakteryjny. Dodatkowo w linii znajdują się pro­dukty specjalne: maseczka antytrądzikowa, punktowe serum na niedoskonałości, peeling drobnoziarnisty i szampon antybakteryj­ny.

Testuj z nami kosmetyki BARWA - Siarkowa Moc


WARTO WIEDZIEĆ:

Wbrew pozorom skóra tłusta również wymaga nawilżenia. Nawet mocno przetłuszczona skóra może być silnie przesuszona. Kosmetolodzy od lat biją na alarm: natłuszczanie to nie nawilżenie. Barwa wprowadziła w związku z tym krem siarkowy długotrwale nawilżający o przedłużonym działaniu, do pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej, ale przesuszonej. Regeneruje on barierę hydrolipidową naskórka, dzięki czemu zapewnia skórze optymal­ne nawilżenie. Siarka zawarta w formule skutecznie reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejsza­jąc nadmiar sebum (niweluje świe­cenie się) oraz ogranicza wystę­powanie zmian trądzikowych.

Regularne stosowanie odpowiednio dobranych produktów do higieny i pielęgnacji zapewnia optymalne efekty i sukces w walce z trądzikiem. Linia Barwa Siarkowa to kompleksowa odpowiedź na potrzeby skóry tłustej i trądzikowej.


PRZETESTUJ 1 z 30 ZESTAWÓW KOSMETYKÓW

ZESTAW ZAWIERA:
 krem długotrwale nawilżający
 antybakteryjny żel do mycia twarzy
 tonik antybakteryjny


Testuj z nami kosmetyki BARWA SIARKOWA

Aby wziąć udział w konkursie należy przysłać swoje zgłoszenie na adres konkursowy
test_barwa@marquard.pl odpowiadając na pytanie:

JAKIE DZIAŁANIE W WALCE Z TRĄDZIKIEM MA SIARKA?

oraz uzasadnienie:

DLACZEGO WŁAŚNIE TY MASZ ZOSTAĆ TESTERKĄ KOSMETYKÓW.

Dodatkowo należy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu Zeberka.pl oraz zostawić
w zgłoszeniu swoje dane kontaktowe. Zgłoszenie do konkursu jest jednoczesnym zobowiązaniem się do odesłania opinii na temat przetestowanych produktów.

Zgłoszenia należy wysyłać do 25 maja.

Regulamin znajdziecie TUTAJ.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!