Ten przedmiot zrewolucjonizuje myślenie o ochronie przeciwsłonecznej!

przejdź do komentarzy
ochrona słoneczna ochrona słoneczna/iStock, mat.pras.

Myślicie, że stanie się popularny?

Przyszłość ochrony przeciwko szkodliwemu działaniu promieni słonecznych wcale nie zależy od kremu, serum albo mgiełki. W ogóle nie chodzi o kosmetyki, ale o maleńkie urządzenie, które można bez problemu przypiąć do płaszcza albo torebki. To zupełna nowość, która właśnie pojawiła się na rynku i już zaczyna robić spore zamieszanie…

Ten mały, niepozorny przedmiot nosi nazwę My Skin Track/UV i jest pierwszym urządzeniem do pomiaru ekspozycji na promieniowanie UV, które działa bez baterii.

ZOBACZ TEŻ: FRYZURY DLA WŁOSÓW SZYBKO PRZETŁUSZCZAJĄCYCH SIĘ. SĄ NAPRAWDĘ PROSTE I GENIALNE!

Sama idea, która przyświecała autorom to przede wszystkim zwiększenie świadomości tego, jak istotna jest prawidłowa pielęgnacja skóry i jej ochrona przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, nie tylko podczas letnich miesięcy albo urlopu na tropikalnych wyspach.


Słońce oddziałuje na naszą skórę każdego dnia, dlatego używanie kremów z filtrem jest koniecznością nie tylko w letnie, upalne dni. Precyzyjnie działający czujnik do pomiarów jest zasilany energią słoneczną i współpracuje z aplikacją na smartfony, która dostarcza informacji na temat ekspozycji na słońce, ale też przesyła dane o zanieczyszczeniu i wilgotności powietrza.

ZOBACZ TEŻ: PREZENTY PO CHOINKĘ, KTÓRE WYGLĄDAJĄ NA DROŻSZE NIŻ W RZECZYWISTOŚCI SĄ

To niewielkich rozmiarów urządzenie ma przypomnieć, że aby cieszyć się zdrową skórą, bez zmarszczek, musimy pamiętać, że słońce nie jest naszym przyjacielem.

Co Wy na to?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj