Ten mały POLSKI model robi prawdziwą karierę! (FOTO)

przejdź do komentarzy
alexander yan alexander yan/Instagram

Poznajcie wyjątkowo modnego 4-latka!

Pamiętacie Rykera Wixoma? Ten 4-letni bloger modowy przed kilkoma miesiącami podbił swoimi stylizacjami internet. Teraz w jego ślady idzie jego rówieśnik, Aleander Yanko!

ZOBACZ TEŻ: Ten mały modowy bloger podbił nasze serca!

Zdecydowany, mocny styl i kręcona czarna czupryna to cechy rozpoznawcze modnego 4-latka. Oczywiście w kreowaniu zestawów na bloga pomaga mu mama, podkreślając równocześnie, że nie są to stroje, w których malec pokazuje się na co dzień. Pozowanie do zdjęć na bloga to nie jedynie zajęcie Alexandra. Zaczyna on stawiać pierwsze, choć wyjątkowo pewne kroki w modelingu jako twarz marki Childsplay Clothing!

Na instagramowym profilu prowadzonym przez jego mamę, możemy bez trudu znaleźć dużą ilość zdjęć, do których pozuje wystylizowany na światowe gwiazdy branży modowej - nie tylko modeli, ale i projektantów! Widać, że jednymi z jego ulubieńców są Olivier Rousteing - dyrektor kreatywny domu mody Balmain - i Karl Lagerfeld! Co więcej, młody projektant zauważył Alexa i udostępnił jedno z jego zdjęć.

To, co dodatkowo wyróżnia chłopca z licznego grona małych blogerów, to fakt, że jest on Polakiem! Alexander pochodzi z Rzeszowa, choć aktualnie mieszka w Anglii. To właśnie tu może prężniej rozwijać swoją karierę - oczywiście niekolidującą z przeciętnymi zajęciami każdego 4-latka.

Jesteście już jego fankami? Jeśli jeszcze trzeba Was przekonywać, zobaczcie jego zdjęcia!
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!