Telefon z dobrym aparatem w niedrogim abonamencie - przegląd

przejdź do komentarzy
telefon z aparatem telefon z aparatem/orange.pl

Nie zawsze trzeba decydować się na najwyższą opłatę, bo telefony z dobrymi aparatami dostępne są już w niedrogich abonamentach. Oto trzy modele, którymi warto się zainteresować.

LG V30 – wyjątkowy fotosmartfon


LG V30 w zakresie wykonywanych fotografii jest rozwinięciem formuły znanej z bardzo dobrze przyjętego modelu G6 i należy traktować to jako najwyższej rangi komplement. Zdjęcia wykonane LG V30 są szczegółowe, wyraźne i z pięknie odwzorowanymi barwami. Telefon jest wyposażony w bardzo jasne obiektywy. Dzięki temu radzi sobie świetnie zarówno przy bardzo dobrym naturalnym świetle, jak i po zmroku czy przy gorszym, sztucznym świetle. Tylne obiektywy mają różną szerokość, więc z tego samego punktu można uchwycić całkowicie nowe ujęcie. Zachwyceni będą nim również wszyscy miłośnicy selfie. Dzięki technologii full vision i szerokokątnemu obiektywowi można na takim zdjęciu uchwycić o wiele więcej tła – twarz nie przesłoni całego obrazu. Więcej o tym telefonie znajdziesz tu: https://www.orange.pl/sklep/LG/LG-V30/Niebieski


Huawei P20 Lite – odchudzona wersja topowego smartfona


Huawei równolegle ze swoimi najmocniejszymi modelami, wypuszcza na rynek ich odchudzone i znacznie tańsze wersje. Najczęściej odbywa się to kosztem nieco słabszych podzespołów, ale wybierając Huawei P20 Lite, można być spokojnym o jakość użytych komponentów i technologii fotograficznych. Zdjęcia wykonane tym telefonem są piękne i nie różnią się znacznie od tych wykonanych bardzo dobrej klasy kompaktem. Dużą zaletą jest również szybko i precyzyjnie działający autofocus, dzięki któremu można uchwycić nawet bardzo dynamiczny ruch. Z przodu aparat wyposażony jest w dwa obiektywy, dzięki którym oprócz tradycyjnych zdjęć można wykonywać wyjątkowe zdjęcia portretowe z ładnie rozmytym tłem. Dane techniczne smartfona: https://www.orange.pl/sklep/Huawei/Huawei-P20-lite-Dual-SIM/Czarny


HTC U11 – nie zawsze najnowszy oznacza najlepszy


HTC U11 to telefon, który swoją premierę miał w pierwszej połowie 2017 roku, ale wcale nie oznacza to, że jest on gorszy od nowszych modeli, a pod względem jakości wykonywanych zdjęć może z powodzeniem konkurować z wieloma droższymi i nowszymi smartfonami. Odpowiada za to przede wszystkim tylny aparat z bardzo jasnym obiektywem, który pozwala robić wyjątkowo dobre zdjęcia, nawet przy gorszym oświetleniu. Aparat jest też wyposażony w zaawansowany autofocus, dzięki czemu zdjęcia są bardzo ostre i nawet te najbardziej dynamiczne ujęcia są uchwycone w idealnym momencie. Warto wspomnieć również o tym, że HTC U11 (oferta sprzedaży tu: https://www.orange.pl/sklep/HTC/HTC-U-11/Czarny ) jest również idealnym wyborem dla miłośników nagrywania filmów. Oferuje rejestrację obrazu w rozdzielczości 4K, a dodatkowo ma wbudowane aż cztery mikrofony, dzięki którym można nagrywać dźwięk przestrzenny.


Telefon z dobrym aparatem w abonamencie – który wybierzesz?


Każdy z wymienionych telefonów jest dużo tańszy od flagowych modeli, a dzięki temu również w abonamencie można dostać je za niższą comiesięczną opłatę. Aby jeszcze lepiej zoptymalizować koszty, warto poszukać ofertę różnych pakietów. Przykładem może być Orange Love (https://www.orange.pl/love). W tej ofercie abonent dostaje nie tylko usługę telekomunikacyjną z telefonem, ale również dostęp do ultraszybkiego internetu światłowodowego, telefonu stacjonarnego oraz atrakcyjny pakiet telewizyjny. Dzięki takiemu połączeniu można otrzymać bardzo szeroki pakiet usług multimedialnych, który w sumie będzie kosztował o wiele mniej, niż każda z nich wykupiona osobno.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (4): sortuj
 • gość 01-08-18, 10:18 cytuj
  gość, 01-08-18, 09:34 napisał(a):
  Do 8;33 a ja wole playa i tmobile. Plus i orange to najhorsze sieci. Plus sprzedaje dane osobowe innym firmom!!! A orange paskudny zasieg, a do tego pakiety w orange i ich oferta fatalna. Testowalam wszystkie wieksze sieci i tmobile i play sa najlepsze. Wlasciwie play jest najlepszy. Sprobuj.

  Wszystko zależy od miejsca, w których mieszkasz. 10 km od
  Krakowa t-Mobile i play nie radzą sobie z zasięgiem. Nie mówię już o internecie...
 • gość 01-08-18, 09:34 cytuj
  Do 8;33 a ja wole playa i tmobile. Plus i orange to najhorsze sieci. Plus sprzedaje dane osobowe innym firmom!!! A orange paskudny zasieg, a do tego pakiety w orange i ich oferta fatalna. Testowalam wszystkie wieksze sieci i tmobile i play sa najlepsze. Wlasciwie play jest najlepszy. Sprobuj.
 • gość 31-07-18, 08:33 cytuj
  gość, 31-07-18, 07:56 napisał(a):
  Orange? Nigdy!

  Dla mnie tylko Orange, bardzo duże znizki za pakiety. Za dwa abonamenty plus dwie raty za tel w tym jedna za iphona (100 zł + 15zl) dwa domowe telefonu, dwie telewizje i dwa światłowodowe łącza internetowe do 100 Mb/s płace 300 zł.
 • gość 31-07-18, 07:56 cytuj
  Orange? Nigdy!