Te rzeczy MUSISZ zrobić przed pójściem spać

przejdź do komentarzy
jak dbac o urodę jak dbac o urodę/© StarStock

Oczywiście, by być piękniejszą...

Dla pewnych rzeczy nie powinno być wymówek. Jedną z nich jest z pewnością odpowiednie oczyszczenie twarzy przed pójściem spać. Tak, tak... Na ten temat powstało już mnóstwo artykułów, a mimo to nadal części z Was zdarza się zasypiać bez wcześniejszego zmycia makijażu...

Dlatego postanowiłyśmy zebrać najważniejsze punkty, których przed położeniem się do snu po prostu nie możecie pominąć!

ZOBACZ TEŻ: Kilka powodów, dla których WARTO spać nago

Demakijaż



Tak. To podstawa. Jeśli jesteś zmęczona i nie masz sił na robienie tego kilkustopniowo, myj makijaż płynem micelarnym. Ta metoda sprawdzi się, jeśli nie macie na sobie bardzo mocnego czy wodoodpornego makijażu. Jeśli korzystacie z chusteczek do usuwania make-upu, warto dodatkowo nawilżyć je płynem do demakijażu. Jego mycie zajmie Wam wtedy moment.

Oczyszczenie skóry



Pamiętajcie, że sam demakijaż to za mało, tym bardziej gdy jesteście zmęczone i może się zdarzyć, że nie zrobiłyście go dokładnie. Warto zafundować sobie dodatkową dawkę oczyszczenia - np. delikatnym pilingiem czy pianką.

Nawilżanie skóry



To ostatni z obowiązkowych punktów przed snem. Jeśli jesteś naprawdę zmęczona pomiń aplikowanie kilku różnych kremów na inne części twarzy. Sięgnij w zamian po ten najbardziej sprawdzony, niezawodny, co do którego masz pewność, że odpowiednio nawilży cerę.

ZOBACZ TEŻ: 4 niespotykane porady kosmetyczne!

Pamiętajcie... Tych trzech kroków po prostu nie możecie pomijać. Dla własnego dobra nie fundujcie cerze zatkanych porów, wyprysków i zaczerwienionych podrażnień...


Te rzeczy MUSISZ zrobić przed pójściem spać

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!