Te dziewczyny NIE są ze sobą spokrewnione! [VIRAL]

przejdź do komentarzy
viral viral/Facebook/YouTube

Podobno na świecie istnieje co najmniej 7 osób, które wyglądają jak Ty.

Zastanawiałaś się kiedyś, czy gdzieś na świecie znajduje się osoba, która wygląda dokładnie tak samo, jak Ty? Podobno każdy człowiek ma co najmniej 7 sobowtórów! Jeżeli chciałabyś odnaleźć chociaż jednego z nich - z pomocą przychodzi strona Twin Strangers, która pomaga w wyszukiwaniu osób, które są do nas podobne. Jeżeli nie wierzycie, zobaczcie tylko na Niamh Geaney i Karen Branigan. Te dziewczyny NIE są ze sobą spokrewnione!

ZOBACZ TEŻ: OJEJ! NIE PRZYMIERZYŁY UBRAŃ, TERAZ WYGLĄDAJĄ KOSZMARNIE...

Niamh Geaney to dwudziestosześciolatka z Dublina. Pewnego dnia razem z grupą znajomych wpadli na pewien pomysł - postanowili, że przez social media odnajdą swoich sobowtórów. Po niecałym miesiącu poszukiwań, dziewczyna natrafiła na Karen Branigan, która wygląda prawie tak samo, jak ona! A co najlepsze - okazało się, że dziewczyna również ma 26 lat i mieszka w Irlandii, dzieli ich tylko godzina drogi. Postanowiły, że chcą się poznać i zobaczyć na żywo.

- Można powiedzieć, że jest to zwykła ludzka ciekawość. Czy można sobie wyobrazić, jak dziwne może być spotkanie człowieka, który wygląda dokładnie tak samo, jak Ty? - powiedziała Niamh.

Jednym z elementów spotkania była wspólna sesja zdjęciowa. Dziewczyny wykonały takie same makijaże, fryzury, postawiły również na takie same ubrania. Efekt? Wyglądają dokładnie tak samo! Doppelgänger Niamh jest do niej o wiele bardziej podobny niż rodzona siostra!

Dziewczyna czuje niedosyt i nie zamierza poprzestać swoich poszukiwań. W końcu istnieje jeszcze co najmniej 6 takich samych osób. Niedawno spotkała się z Luisą Guizzardi. Włoszka to druga kobieta, która wygląda bardzo podobnie.

A Ty chciałabyś poznać osobę, która wygląda jak Twoje lustrzane odbicie?

Niamh met her THIRD doppelgänger Irene! Check out the video here: https://www.youtube.com/watch?v=F4DJKpOju0s

Posted by Twin Strangers on 20 listopada 2015


"They look exactly the same! I'm so confused as to which one is which!"The US Viral Videos show RightThisMinute takes...

Posted by Twin Strangers on 25 listopada 2015

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!