Takich włosów pozazdrości każda kobieta. 28-latek zachwyca fryzurą!

przejdź do komentarzy
włosy włosy/Istock, instagram@unica.romania

I ten kolor!

Marzeniem wielu z nas jest posiadanie długich, pełnych objętości pasm. Ten mężczyzna spełnia wszystkie te kryteria. Takich włosów mogłaby mu pozazdrościć niejedna kobieta. A on sam jest z powodzeniem mógłby zostać twarzą najlepszych salonów fryzjerskich.

28-letni Cristiano Braga ma zniewalające włosy, które oprócz imponującej długości są lśniące i pełne objętości. Brazylijczyk zapuszcza włosy od siedmiu lat. To jego charakterystyczna cecha wyglądu, ale jak sam przyznaje spotyka się z różnymi opiniami na ten temat.

ZAPOMNIJ O CHŁODNYM I CIEPŁYM ODCIENIU WŁOSÓW. FRYZJERZY SZYKUJĄ NOWOŚĆ!

Kobiety widząc jego włosy zazwyczaj chwalą ich piękny kolor i długość, dodając żartobliwie, że to niesprawiedliwe, aby mężczyzna miał tak piękne i zadbane kosmyki. Jeśli chodzi o mężczyzn – tu sprawa nieco się komplikuje. Często zarzucają mu, że w ten sposób chce przejąć całe zainteresowanie kobiet swoją osobą.

Christiano nie przejmuje się jednak tą opinią. Na co dzień jest modelem i aktorem, dlatego przywiązuje dużą uwagę do swojego wyglądu. Do pielęgnacji włosów używa wyłącznie naturalnych składników – często stosuje roślinne olejki, które pomagają mu zachować pasma w dobrej kondycji.


NOWA KOLORYZACJA BLORANGE HAIR. POWSTAJE Z POŁĄCZENIA DWÓCH PIĘKNYCH ODCIENI

Mężczyzna często słyszy również porównania do popularnej postaci z bajki. Wiele osób nazywa go męską wersją Arielki. Zapytany o to, dlaczego postanowił zapuścić włosy, przyznaje, że nie ma na to jasnego wytłumaczenia. Któregoś dnia spojrzałem w lustro i postanowiłem przestać obcinać włosy. To potoczyło się samo. Zawsze uważałem też, że długie włosy wyglądają pięknie zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. To daje mi dużo pewności siebie.

Trzeba przyznać, że jego włosy robią wielkie wrażenie. Imponująca długość i piękny, głęboki kolor to coś, co wprowadza w wielki zachwyt.


Takich włosów pozazdrości każda kobieta. 28-latek zachwyca fryzurą!

Takich włosów pozazdrości każda kobieta. 28-latek zachwyca fryzurą!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (3): sortuj
  • gość 02-06-19, 15:21 cytuj
    Ale po co farbuje? Wygląda jak w babskich włosach. Noech zostawi naturalny kolor to będzie super.
  • gość 29-05-19, 07:20 cytuj
    Wlasnie, syn meridy walecznej. Wlosy fajne,sliczne, super. On z urody nie jest hmm, jak niunius zniewiescialy.
  • gość: Ruda 28-05-19, 12:22 cytuj
    Raczej jak Merida Waleczna