Tak wyglądała twarz Meghan Markle przed operacjami! Myślałyście, że jej uroda...

przejdź do komentarzy
meghan markle meghan markle/© Instagram

...jest całkowicie naturalna?!

Popularność Meghan Markle rośnie. Piękna księżna Sussex stała się inspiracją dla wielu kobiet. Nie tylko w kwestii wyczucia stylu, ale również swoich skłonności do odważnego łamania królewskich zasad i minimalistycznego makijażu. Nie ma wątpliwości, że księżna budzi też kontrowersje. Hejterzy zarzucają jej liczne operacje plastyczne, a na dowód jednej z nich publikują zdjęcie z dawnych lat.

ZOBACZ TEŻ: MEM Z MEGHAN MARKLE PODBIJA INTERNET! 22 LATA TEMU POZOWAŁA PRZED PAŁACEM...

Zdjęcie pochodzi ze szkolnej kroniki. Rzeczywiście nie można oprzeć się wrażeniu, że jest jedna rzecz, która nie mogła ulec naturalnej zmianie. Chodzi o nos, który ewidentnie zawęził się do dużo skromniejszych rozmiarów. Poza nosem skorygowane zostało również uzębienie, ale to w dzisiejszych czasach oczywiście nikogo nie oburza i nie dziwi (słusznie).

Hejterzy hejterami, ale co na to specjaliści? Ich głosy są podzielone. Niegdyś na temat urody Meghan wypowiadał się jeden z chirurgów plastycznych dr Vartan Mardirossian. Docenił pracę kolegi po fachu, którą wykonał na nosie aktorki. Dr Marsh natomiast twierdzi, że księżna Sussex systematycznie wypełnia zmarszczki.

ZOBACZ TEŻ: MEGHAN MARKLE PIERWSZY RAZ JAKO KSIĘŻNA SUSSEX! WYGLĄDA LEPIEJ NIŻ NA ŚLUBIE?


Jak myślicie uroda księżnej to zasługa dobrych genów? Porównajcie zdjęcia!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (19): sortuj