Tak jeszcze w marcu tego roku wyglądała najbardziej znana celebrytka w Polsce...

przejdź do komentarzy
barbie barbie/Instagram (anella_an_)

Dzisiaj śmieją się z niej wszyscy...

Wydaje nam się, że tej Pani nie trzeba jakoś specjalnie przedstawiać. Anella, określana przez siebie jako polska Barbie, zrobiła ostatnio spore zamieszanie, nie tylko w social mediach, ale również w telewizji. Plan był prosty - trafić ja języki wszystkich. Śmiało możemy powiedzieć, że został zrealizowany, chociaż niekoniecznie w pozytywnym słowa znaczeniu.

ZOBACZ: WIELKIE WOW! MUSICIE ZOBACZYĆ BOSKĄ KOLEKCJĘ BIZUU X BARBIE!

Portale plotkarskie śmieją się, że Anellą można byłoby straszyć niegrzeczne dzieci, dziewczyna z miesiąca na miesiąc zaczyna coraz bardziej przypominać swoją karykaturę. A na początku tego roku nic tego nie zapowiadało... No własnie, polska Barbie zdradziła, że jej przygoda ze zmianami w wyglądzie nabrała tempa w marcu tego roku. My przejrzałyśmy jej Instagram i to co zobaczyłyśmy na końcu wprawiło nas w osłupienie.

Jak bardzo można zmienić się w niecały rok? Na przykładzie Anelli stwierdzamy, że można wyglądać jak dwie zupełnie różne osoby... Jeszcze w marcu wyglądała jak "normalna" dziewczyna i nic nie zapowiadało tego, co dzieje się teraz. Usta były powiększone, ale w porównaniu z jej ustami teraz, możemy powiedzieć, że zrobiono to bardzo delikatnie.

ZOBACZ: TO ZDJĘCIE ANELLI SPRAWIŁO, ŻE INTERNAUCI SIĘ WŚCIEKLI

Przyjrzyjcie się uważnie i dajcie znać, którą wersję Anelli wolicie bardziej... My ciągle jesteśmy w szoku.Polska Barbie na początku 2017 roku:


Polska Barbie pod koniec 2017 roku:
🎁🎄Najlepsze prezenty od siebie dla siebie - w drodze po świąteczne MARZENIE - „piłowanie” żuchwy czeka ! 🤩🎄🎁MOJE ŻYCIE - MOJE CAŁO - MOJE DECYZJE ❗️ Finally !!! Double-jaw surgery 🎁🎄🤩Best x-mas gift.🎄 #xmasgifts #jawsurgery #christmasseason #christmasbaby #christmaspresents #barbiegirl #barbiedoll #realbarbie #blueeyesfordays #plasticfantastic #humanbarbie #plasticbarbie #badbitches #bitchin #botoxface #frozenface #dollface #sensuality #sweetbabygirl #curlyhairstyles #lipsinjection #glitterlips #pinklipstick #luxurylifes #luxurygirl #kyliejennerstyle #kylieinspired #seksigirl #petitemodel #blondemodel inspired by Kylie Jenner Photo 💫💫💫@kyliecosmetics @kyliejenner @kkwbeauty @smashboxcosmetics 🌟

Post udostępniony przez Anella_Barbie_Official (@anella_an_)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!