Tak było na 3. edycji Akademii Kobiecości (VIDEO)

przejdź do komentarzy
akademia kobiecości akademia kobiecości/mat. pras.

Zobaczcie relację!

Kiedy po raz pierwszy organizowaliśmy Akademię Cosmopolitan, nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałyśmy, że będzie... druga, a co dopiero trzecia edycja! A jednak! Kochane czytelniczki, przysłałyście tyle zgłoszeń, że jak zwykle mieliśmy wielki problem, aby wybrać szczęśliwe finalistki.

Tym razem zaprosiłyśmy do naszego wydawnictwa 18 Cosmodziewczyn. Byłyśmy pod wielkim wrażeniem, jak jesteście dojrzałe, świadome swojej kobiecości i otwarte na zmiany, bo to właśnie wy jesteście dla nas największą inspiracją przy tworzeniu magazynu Cosmopolitan, ale też i programu naszej Akademii.

ZOBACZ TEŻ: Druga edycja Akademii Kobiecości Cosmopolitan już za nami!

Na uczestniczki trzeciej edycji czekało jak zwykle mnóstwo atrakcji: spotkanie z wyjątkowymi gwiazdami: Anną Popek, Marceliną Zawadzką, Marietą Żukowską, Katarzyną Zielińską, Anetą Todorczuk-Perchuć, wykład znanego coacha Mateusza Grzesiaka, warsztaty aktorskie z Romą Gąsiorowską, pokaz makijażu z marką Bell, modowe metamorfozy z Zalando i stylistkami Cosmo, rozmowa o idealnej cerze i najnowszych produktach firmy Philips z lek. medycyny estetycznej Moniką Bujanowską oraz wykład o zdrowym gotowaniu przygotowany przez firmę Philipiak.

Pod koniec tego wyjątkowego dnia wszystkie uczestniczki emanowały jeszcze większą siłą! Wiele z nich z radością przyznało, że dzięki naszej Akademii zyskało wiele życiowych inspiracji i cennych rad. Dziękujemy Wam, że byłyście z nami!

Zobacz sama, jak było na Akademii!
Tak było na 3. edycji Akademii Kobiecości (VIDEO)

Tak było na 3. edycji Akademii Kobiecości (VIDEO)

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!