Tak 10 lat temu wyglądała Kim Kardashian! Pokazała stare zdjęcie w bikini!

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/© Instagram,BACKGRID

Wylała się na nią fala hejtu.

Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem tego, jak Kim Kardasian próbuje walczyć o uwagę mediów. Podczas gdy Kylie Jenner i jej nowonarodzone dziecko skradają większość nagłówków prasowych, Kim dwoi się i troi, aby choć przez chwilę zostać zauważoną. W celu zwrócenia na siebie uwagi na Instagramie opublikowała zdjęcie, które w 2007 roku wykonała jej Paris Hilton.

Post pochodzi z czasów, kiedy Kim usuwała rozstępy na dekolcie po karmieniu piersią. Jeszcze wtedy martwiła się o ból, który będzie towarzyszył zabiegom. Podczas gdy szczere wyznanie celebrytki najprawdopodobniej miało wzruszyć fanów, oni swoją uwagę skupili na czymś zupełnie innym. W komentarzach polała się fala hejtu.

ZOBACZ TEŻ: OMG! KIM KARDASHIAN ZNOWU PRZEFARBOWAŁA WŁOSY?! FANI: TWOJA TWARZ WYGLĄDA BOSKO!

Zdjęcie z czasów, kiedy jeszcze wszystko miałaś oryginalne.

Teraz wyglądasz dużo gorzej.

To dowód na to, że jesteś tak sztuczna!


Wygląda na to, że publikacja zdjęcia w bikini sprzed dziesięciu lat nie przyniosła zamierzonego efektu. Być może celebrytka, która pokazała już niemalże wszystko, nie jest w stanie zaproponować fanom, czegoś, co mogłoby ich zaskoczyć. Tym bardziej z niecierpliwością czekamy na kolejne próby podejmowane przez Kardashiankę. Obserwuje się to dość ciekawie, tym bardziej że naczelna skandalistka rodziny ma coraz ciekawsze pomysły.


ZOBACZ TEŻ: WIELU MU ZAZDROŚCI... MAKIJAŻYSTA KIM KARDASHIAN DBA NIE TYLKO O JEJ TWARZ...

Czy jest jeszcze w stanie czymś nas zaskoczyć?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (8): sortuj