Ta tatuażystka nie potrafi rysować... i dlatego klienci wybierają właśnie ją!

przejdź do komentarzy
tatuaż tatuaż/instagram.com/malfeitona

Jej projekty są naprawdę wyjątkowe!

Wszyscy wzajemnie przestrzegają się przed zrobieniem tatuażu. Straszą, że to na zawsze, że na pomarszczonej skórze będzie nieodpowiednio wyglądać czy że może to się skończyć chorobami skóry. Oczywiście zdrowie jest najważniejsze, jednak uważamy, że wybór tatuażysty jest tak samo istotny jak miejsce czy wzór. Dzisiaj można znaleźć naprawdę utalentowanych ludzi w studiach tatuażu oraz... tych trochę mniej. Jak Helen Fernandes, która rysuje jakby miała kilka lat. I właśnie za to ludzie kochają jej projekty!

ZOBACZ TEŻ: OTO NAJMODNIEJSZY I SUPER SEKSOWNY TREND NA TATUAŻE. TO PRAWDZIWY HIT W SIECI!

Brazylijka od trzech lat prowadzi własne studio tatuażu. Efekty jej pracy można zobaczyć na instagramie pod nickiem Malfeitona. Obecnie śledzi ją prawie 60 tysięcy ludzi, którzy chętnie zapisują się na tatuaż, mimo, że wcześniej nawet o nim nie myśleli. Wszystko przez nietypową kreskę i ogromną wyobraźnię.

Kobieta zapewnia, że rysowała od zawsze. Tylko nigdy nie tak, jak tego od niej oczekiwano. Biorąc kredkę do ręki przelewała na papier swoją wersję rzeczywistości, co sprawiało jej dużo radości i satysfakcji. Co ciekawe, Fernandes jest z wykształcenia inżynierem i ma pracę na etacie. Po godzinach pracuje jako ilustrator, prowadzi wykłady dla ludzi zainteresowanych odnalezieniem swojego stylu w rysowaniu oraz tatuuje.

Zawsze rysowałam rzeczy, które są zabawne, słodkie, nierealistyczne i nie są zgodne z technicznymi zasadami rzemiosła. Moje rysunki były już na kubkach, torbach, koszulkach i w komiksach, a nawet na ulotkach na koncerty, masowe imprezy i inne wydarzenia.


Najbardziej cieszy ją jednak przenoszenie spersonalizowanego rysunku na skórę. Wielu jej znajomych najpierw prosiło ją o narysowanie ich wymarzonej postaci bądź scenki, po czym chcieli by to właśnie ona im to wytatuowała. Śmieje się, że słowo malfeitona w języku portugalskim oznacza “źle zrobione”, więc jej potencjalni klienci od początku wiedzą, w co się pakują.


ZOBACZ TEŻ: Chcesz usunąć tatuaż, ale boisz się blizn? Powstała nowa metoda

Sądzę, że ludzie doceniają mój styl ze względu na to, że to jest jednocześnie słodkie i zabawne. Ale nie tylko. Uważam, że tatuaż jest czymś bardzo osobistym i staram się, by całe moje doświadczenie pomogło ludziom nosić na skórze coś przyjemnego do końca życia.


Zobaczcie jej projekty. Słodkie?








Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj
 • gość 08-04-19, 23:43 cytuj
  3 lata temu zrobiłam sobie makijaż na skórze z powodu plam Bielaczych . Facet w Tatoo zrobił to nawet starannie i tylko wtajemniczeni wiedzieli ze pod nim mam bielaczek zmiany . Z czasem Zmiany zaczęły się rozrastać . Zaczęłam szukać jak je wyleczyć . Wszędzie podają że nie wyleczalne .
  Natknęłam
  Się jednak ma poradnie leczenia bielactwa w Warszawie która ma świetny środek do kamuflowania bielactwa i nie widać ze coś mam na skórze . Nie brudzi odzieży i pobudza w kontakcie ze słońcem pigment . Naturalny , wsiąka w skore wiec jak widać jestem zaspokojona . Chciałabym się wiec pozbyć wcześniej zrobionego tatuażu Już mi się opatrzył i tak naprawdę ma dziwne kształty ( bo dopasowany raczej do białych plam) Czy ktoś może doradzić mi gdzie mogę udać się by tatuaż zLikwidować ? Będę wdzięczna za odpowiedz .
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 06-04-19, 01:29 cytuj
  Nie. Po prostu nie. Jakimś cudem zrodził się trend na "brzydkie tatuaże" i dziewczyna świetnie się w to wpisuje, ale ja nigdy nie pojmę, dlaczego ktoś chciałby mieć coś takiego na skórze. Może 1 na 100(0) ma jakiś swój urok, ale cała reszta jest po prostu szpetna.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 05-04-19, 21:02 cytuj
  Jak dla mnie zajebiste :D
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 05-04-19, 19:30 cytuj
  Dobry rysunek nie musi być surrealistyczny! I wbrew pozorom pani jednak dobrze rysuje, tyle że bardziej w kierunku art brutu idzie...
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 05-04-19, 14:30 cytuj
  Współczuję właścicielom tych tatuaży.. Chwilowy trend na 'ignorant tattoos' będzie za nimi chodził do końca życia
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 05-04-19, 11:26 cytuj
  Podobnie jak majo tattoo z Cieszyna :)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!