HIT! Oto koloryzacja, która w 2019 roku zastąpi szalenie modną platynę!

przejdź do komentarzy
koloryzacja włosów koloryzacja włosów/Unsplash.com/Brook Cagle

Styliści prognozują sukces!

Platynowy kolor włosów to jeden z najmodniejszych odcieni blond minionych sezonów. Każdy, kto zdecydował się na platynę, wie, jak trudno utrzymać ten odcień bez żółknięcia. Sprzyjająca żółknięciu nieodpowiednia pielęgnacja, która zazwyczaj kończy się przyciemnieniem koloru, jest czymś tak powszechnym, że styliści postanowili zaczerpnąć z niej inspirację. Jednym z najmodniejszych kolorów w 2019 okrzyknęli niezwykły odcień musztardowy.

ZOBACZ TEŻ: NADCHODZI NOWA WERSJA SOMBRE - NEGATIVE SPACE HAIR

Pod hasztagiem mustardhair zamieszczane jest coraz więcej pięknych koloryzacji w tym niezwykłym kolorze. Wyraziste wręcz neonowe odcienie koloru żółtego często neutralizuje się pastelowymi odcieniami brązu i imbiru- tonów, które pasują niemalże do każdej karnacji.

Stylista Chris Weber Mirlach radzi, aby podczas farbowania zmieszać kolor pomarańczowy z żółtym. Szalone? To gwarancja uzyskania idealnego koloru musztardowego, który nie będzie ani zbyt neonowy, ani zbyt zielonkawy.


Niewiele kobiet zdecyduje się na tak odważny kolor jak musztardowy, lecz istnieje jeszcze jedna możliwość. Styliści radzą, aby łączyć go z innymi odcieniami koloru brązowego. Nadaje to nieco łagodniejszy i bardziej naturalny wygląd koloryzacji.

ZOBACZ TEŻ: 5 PROPOZYCJI NA KOLORYZACJĘ BRONDE, KTÓRE ZAINSPIRUJĄ CIĘ DO ZMIAN NA GŁOWIE

Co sądzicie o tym kolorze?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj