Ta gwiazda ma dopiero 17 lat, a już inspiruje tysiące kobiet z całego świata!

przejdź do komentarzy
isabela moer isabela moer/© Instagram/isabelamoner, mat.pras

Ludzie ją kochają!

Wschodząca gwiazda młodego pokolenia znana jest przede wszystkim z roli w filmie Transformers: Ostatni rycerz. Ma dopiero siedemnaście lat, a już inspiruje tysiące kobiet z całego świata. Młodziutka aktorka jest utalentowana wszechstronnie, a jej wielką pasją jest makijaż i pielęgnacja skóry, o czym doskonale wiedzą jej instagramowi followersi.

Jedną z ostatnich produkcji, w których wzięła udział, jest film Sicario 2: Soldado. Udzielając wywiadu redaktorowi polskiego Playboya, wyglądała olśniewająco. Promienna cera, perfekcyjnie podkreślone brwi, starannie wytuszowane oczy oraz idealnie rozświetlone kości policzkowe to wszystko, czego tego lata potrzebuje każda z nas.

ZOBACZ TEŻ: "Uwielbiam brutalne kino" - wywiad z Isabelą Moner, gwiazdą "Sicario 2: Soldado"

Na Instagramie, gdzie dziewczyna utrzymuje kontakt z fanami i regularnie dzieli zdjęciami, sekcję komentarzy zalewają pozytywne opinie dotyczące jej niezwykłej urody. Aktorka pokazuje się w przeróżnych odsłonach. Zwykle mamy przyjemność widywać ją w pełnym makijażu, jednak z naszych obserwacji wynika, że dziewczyna nie stroni od pojawiania się całkowicie sauté.

Z różnych względów wróżymy jej wielką karierę, ale szczególnie mocno trzymamy kciuki za rozsądne wybory podejmowane w kwestii wyglądu. Odpowiedzialność spoczywająca na jej barkach już teraz jest olbrzymia, dlatego mamy nadzieję, że droga, którą wskaże milionom młodych kobiet z całego świata, będzie warta naśladowania.
Ta gwiazda ma dopiero 17 lat, a już inspiruje makijażem!

Ta gwiazda ma dopiero 17 lat, a już inspiruje makijażem!

Ta gwiazda ma dopiero 17 lat, a już inspiruje makijażem!this look = @brunomars or @finnwolfhardofficial ?

Post udostępniony przez Isabela 🇵🇪🇺🇸 (@isabelamoner)tried sum new 💄+ pimple cream.

Post udostępniony przez Isabela 🇵🇪🇺🇸 (@isabelamoner)mood 🍀 📸: @chazznittolo

Post udostępniony przez Isabela 🇵🇪🇺🇸 (@isabelamoner)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!