Ta dziewczyna ma już dość. Podobieństwo do Rihanny utrudnia jej życie

przejdź do komentarzy
rihanna rihanna/instagram@badgalriri

Wiele młodych osób oddałoby wszystko by tak wyglądać.

Odkąd Rihanna założyła Fenty Beauty wiele osób widzi w niej prawdziwą mistrzynię makijażu. Jej tutoriale regularnie ogląda tysiące dziewczyn, które chcą upodobnić się do swojej idolki. Prawdopodobnie wiele z nich chciałoby wyglądać jak Riri chociaż w małym stopniu. Historia tej dziewczyny pokazuje jednak, że bycie sobowtórem jednej z najpopularniejszych gwiazd w Hollywood, ma swoje blaski i cienie.

ZOBACZ TEŻ: RIHANNA POKAZAŁA NA INSTAGRAMIE, CZYM MASKUJE CIENIE POD OCZAMI ORAZ WYPRYSKI

Mieszkająca we Francji 23-letnia Yna Sertalf prawie codziennie słyszy, że jest wierną kopią Rihanny. Wiele osób myli ją z piosenkarką, ale ta sytuacja wcale nie jest dla niej komfortowa.

Pewnie wiele kobiet chciałoby mieć urodę zbliżoną do, uznawanej za jedną z najpiękniejszych kobiet, Barbadoski. Yna często żartuje, że jest grubszą wersją Riri, ale na co dzień ta sytuacja trochę ją przytłacza.

Dziewczyna przyznaje, że głównym problemem są relacje z mężczyznami. Byłam singielką od około roku, ale nigdy nie zdecydowałam się na związek z kimś, kto postrzega mnie jako Rihanna, a nie jako Yna. Po czym dodaje Kiedy jestem na randce i zbyt często słyszę porównania do piosenkarki, rezygnuję z dalszych spotkań, ponieważ nigdy nie wiem czy chodzi o mnie i moją osobowość czy tylko o wygląd.

Yna dodaje też, że najczęściej ludzie mylą ją z Riri, kiedy jest na wakacjach. Wiele osób podchodzi do niej i prosi o zdjęcie i autograf. Dopiero, kiedy zaczyna mówić po francusku ludzie orientują się, że to dziewczyna, która jest po prostu do niej bardzo podobna. Nic dziwnego, że pomyłki są tak częste, ponieważ Yna wygląda zupełnie tak samo.


ZOBACZ TEŻ: RIHANNA POKAZUJE JAK WYGLĄDA JEJ NORMALNY DZIENNY MAKIJAŻ. ROBI GO W 5 MINUT!


Co Wy na to?


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (7): sortuj