Ta dziewczyna ma już dość. Podobieństwo do Rihanny utrudnia jej życie

przejdź do komentarzy
rihanna rihanna/instagram@badgalriri

Wiele młodych osób oddałoby wszystko by tak wyglądać.

Odkąd Rihanna założyła Fenty Beauty wiele osób widzi w niej prawdziwą mistrzynię makijażu. Jej tutoriale regularnie ogląda tysiące dziewczyn, które chcą upodobnić się do swojej idolki. Prawdopodobnie wiele z nich chciałoby wyglądać jak Riri chociaż w małym stopniu. Historia tej dziewczyny pokazuje jednak, że bycie sobowtórem jednej z najpopularniejszych gwiazd w Hollywood, ma swoje blaski i cienie.

ZOBACZ TEŻ: RIHANNA POKAZAŁA NA INSTAGRAMIE, CZYM MASKUJE CIENIE POD OCZAMI ORAZ WYPRYSKI

Mieszkająca we Francji 23-letnia Yna Sertalf prawie codziennie słyszy, że jest wierną kopią Rihanny. Wiele osób myli ją z piosenkarką, ale ta sytuacja wcale nie jest dla niej komfortowa.

Pewnie wiele kobiet chciałoby mieć urodę zbliżoną do, uznawanej za jedną z najpiękniejszych kobiet, Barbadoski. Yna często żartuje, że jest grubszą wersją Riri, ale na co dzień ta sytuacja trochę ją przytłacza.

Dziewczyna przyznaje, że głównym problemem są relacje z mężczyznami. Byłam singielką od około roku, ale nigdy nie zdecydowałam się na związek z kimś, kto postrzega mnie jako Rihanna, a nie jako Yna. Po czym dodaje Kiedy jestem na randce i zbyt często słyszę porównania do piosenkarki, rezygnuję z dalszych spotkań, ponieważ nigdy nie wiem czy chodzi o mnie i moją osobowość czy tylko o wygląd.

Yna dodaje też, że najczęściej ludzie mylą ją z Riri, kiedy jest na wakacjach. Wiele osób podchodzi do niej i prosi o zdjęcie i autograf. Dopiero, kiedy zaczyna mówić po francusku ludzie orientują się, że to dziewczyna, która jest po prostu do niej bardzo podobna. Nic dziwnego, że pomyłki są tak częste, ponieważ Yna wygląda zupełnie tak samo.


ZOBACZ TEŻ: RIHANNA POKAZUJE JAK WYGLĄDA JEJ NORMALNY DZIENNY MAKIJAŻ. ROBI GO W 5 MINUT!


Co Wy na to?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (7): sortuj
 • gość 20-03-19, 11:26 cytuj
  Jasne. Tak ma dosyć ze stylizuje się czesze i maluje identycznie jak Rihanna ... żeby przypadkiem jej nie przypominać hahaha żenada
 • gość 19-03-19, 18:57 cytuj
  Śliczna jest...
 • gość 18-03-19, 11:48 cytuj
  Faktycznie, wystarczy wejsc na insta i widac, ze wcale nie jest podobna.
 • gość 17-03-19, 17:50 cytuj
  Wystarczy wejść na jej instagram i od razu widać, że nie jest bardzo podobna.
 • gość 17-03-19, 11:38 cytuj
  Faktycznie uderzające podobieństwo.
  Skoro jednak porównania jej tak przeszkadzają to może zrezygnować z makijażu, ubioru czy fryzury, która tylko podsyca domysły.
 • gość 17-03-19, 11:28 cytuj
  Rzeczywiście podobieństwo niesamowite
 • gość 17-03-19, 11:22 cytuj
  Wow. Nawet ładniejsza jest.