Świąteczne zestawy Benefit

przejdź do komentarzy
kosmetyki kosmetyki/Benefit

Bestsellery z oferty marki w wyjątkowej oprawie.

Limitowaną edycję produktów przeznaczonych na tegoroczny sezon świąteczny wprowadza do sprzedaży także amerykańska marka Benefit. Ozdobnie opakowane zestawy można kupić już od tego miesiąca, jeśli więc chcecie zaopatrzyć się w prezenty dla bliskich - albo sprawić prezent sobie - ze sporym wyprzedzeniem, to warto przyjrzeć się tej ofercie.

Kosmetyki opakowane są w charakterystyczny dla stylistyki marki Benefit sposób - w kartonowych pudełkach ozdobionych rysunkami i wzorami nawiązującymi do stylu retro glam znajdziemy same bestsellery.

Zobaczcie zdjęcia i informacje dotyczące poszczególnych zestawów. Czy któryś z nich wpadł Wam w oko?Benefit Holiday 2011
POWda WOWza (28$) - w opakowaniu znajdziemy trzy popularne pudry modelujące twarz (Coralista, Bella Bamba i Hoola) wraz z pędzelkiem do aplikacji.

Benefit Holiday 2011
I'm Glam... Therefore I Am (36$) - w zestawie znajdziemy następujące produkty: rozświetlacz Girl Meets Pearl, cienie do powiek w kolorach: Pink Fancy, Icy Lilac, Posh Amethyst i Precious Pewter wraz z dwustronnym aplikatorem, puder rozświetlający Glamming Face Powder z pędzlem, tusz do rzęs BAD Gal Lash Mascara oraz błyszczyk Life On The A List.

Benefit Holiday 2011
Ticket to Glossytown (24$) - zestaw sześciu błyszczyków w odcieniach: So Frisk Me, Nudie-Tude, Spiked Punch, Kiss You, Life On The A List i Foxy Lady.

Benefit Holiday 2011
Brighter & Badder (29$) - w zestawie znajdziemy dodający objętości tusz do rzęs BAD Gal Lash Mascara oraz rozświetlającą kredkę do oczu Eye-bright.

Benefit Holiday 2011
The Big 10 (32$) - w zestawie znajdziemy dziesięć bestsellerów marki Benefit w rozmiarach mini: róże do policzków Dandelion oraz Bella Bamba, korektor Erase Paste w odcieniu Medium, farbkę do ust i policzków Benetint, rozświetlacz High Beam, farbkę Posie-Tint, rozświetlacz Ooh La Lift, bazę pod cienie do powiek Stay Don't Stray, rozświetlającą bazę pod makijaż That Gal oraz maskującą rozszerzone pory The Porefessional.

Benefit Holiday 2011
Project Flawless (32$) - w tym zestawie znalazły się: Girl Meets Pearls, BAD Gal Lash Mascara, błyszczyk w odcieniu Foxy Lady oraz róż do policzków Bella Bamba.


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!