Stylowy Maraton HOT Moda już w ten weekend w Warszawie!

przejdź do komentarzy
zakupy zakupy/

Masz już plany na weekend? A co powiesz na Stylowy Maraton?

Gdzie spotykamy się tym razem? Od 10 do 11 czerwca czekamy na Ciebie w warszawskim centrum handlowym - Sadyba Best Mall, jak zawsze w godzinach otwarcia galerii.


Co dla ciebie przygotowaliśmy? Na stanowisku będą czekały stylistki HOT Moda, które na bazie ubrań z Medicine i Promod powiedzą ci, jak się stylowo ubrać. Ponadto będziesz mogła zrobić sobie darmową fryzurę (wykonają fryzjerzy z Galerii Urody Arkadius) i makijaż ( kosmetykami MAC), a wszystko to dzięki naszym partnerom: KEVIN.MURPHY i Olaplex. To jednak nie wszystkie atrakcje, z których będziesz mogła skorzystać w ramach kolejnego etapu 5. sezonu Stylowego Maratonu.


Nie zabraknie bowiem również pysznej kawy z ekspresu Tchibo Cafissimo Mini, który jest jedną z nagród w naszym konkursie. A także tego, o co walczyć będą finalistki 5. edycji Stylowego Maratonu, czyli designerskiego crossovera Fiat 500X. Jak go zdobyć? Kup aktualny numer HOT Moda, przyjdź do Sadyba Best Mall, kup jeden element stylizacji, a następnie zgłoś się do naszej ekipy i wypełnij formularz.


Wpadniesz?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!