Stylowo? Nie takiego powrotu Kim Kardashian się spodziewałyście...

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/© StarStock, Instagram

Na pewno nie w świetnym stylu...

W show-biznesie istnieje grono gwiazd, o których stylu można powiedzieć naprawdę dużo, ale nie będą to miłe rzeczy. Do tej grupy na pewno należy Kim Kardashian.

Celebrytki - mimo przypisywanych jej zdolności do kreowania modowych trendów - nie da się określić mianem posiadaczki dobrego stylu. Niestety, starania Kardashianki najczęściej w tej kwestii spełzają na niczym.

Jednym problemem jest kiepski gust Kim, drugim jej niełatwa w ubieraniu figura... Celebrytka nie raz opowiadała o tym, że ubrania, które kupuje, często muszą być na nią specjalnie dopasowywane. Widać, nie skorzystała z tej opcji przy wyborze swojej nowej stylizacji...

Tak - celebrytka wraca najwyraźniej do lepszej formy. Przypomnijmy, że w ostatnich tygodniach niemal całkowicie wycofała się z show-biznesu. Teraz powoli zaczyna wracać i robi to w... kiepskim stylu. Dosłownie...

ZOBACZ TEŻ: OMG! Znowu mamy rok 2006?! Kim Kardashian i Paris Hilton znowu balują razem

Stroju, który wybrała na swoją pierwszą "porabunkową" ustawkę z paparazzi, długo nie da się zapomnieć. Nie dlatego, że był on tak wyszukany. O, nie! Kim założyła na siebie za szerokie, doszczętnie podarte jeansowe spodnie i dresową bluzę z nadrukiem.


Nie, ta stylizacja nie mogła prezentować się dobrze.

Zobaczcie same!


Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (8): sortuj